bugün

yazarların son yaptıkları cinsel aktivitedir.
%90'ının sağ elle yaptığı aktivite. Geri kalanı da solaktır muhtemelen.
sağ elle cinsel uzvunu sıvazlamak suretiyle meni gelmesi.
dün akşam ki filmin final sahnesinde gördüğüm sevişme sahnesidir. çok amatörce geldi şahsen ben oynatsalar rekor kırardı o sahne.
ozan abi akıllara gelir. (bkz: kaç yaşındasın sen bi dakka kaç yaşındasın sen)
Çarsamba akşamdan Perşembe sabahına kadar deniz kıyısında evi bulunan bir deniz kıZı ile eğlendik.

Bak samimiyim ama bu olayın ayrıntılarına girmek gerçekten aramızda bulunan mesafenin kaybolmasına neden olarak tanrı ekametaruzu yüceleştirmekten başka ne fonksiyona sahip olabilir bilmiyorum.
manuel aktivitedir.
uzun bir sürenin ardından yaklaşık 8 saat önce.
2 gün önce.
dün gece 20.00 21.00 arası.
3 gün önce discoda tanışılan ukrayna'lı bir kız ile...
özgüveni olmayanların göz ucuyla ,

abazanların dolmuş ve otobüste Ford'çuluk suretiyle ,

neticesinde çoğunluğunun sağ ama azımsanmayacak kadar geniş olan bi kitleninde sol elini kullandığı amaca hizmet eden araçtır.
Güneş doğduktan sonra kamyon devirdik. Cuma da gusl almak sünnet zaten. Farzın yanında sünneti de yerine getirdik.
5.günün şafağında elf kızıyla bakışmıştım.
17 sene önce ilk okulda kızın saçını çekmiştim. hardcore.
Gecen hafta perşembe gunu kizi arabaya atip ellerini da cama dayamasini isteyip bir guzel... neyse olan var olmayan var.ama pecete getirmemis olmam orda braz rezillige sebep oldu.sonuc da araba ic temizligi.saygilar ve sevgilerle...
dün akşam saat 8 sularıydı. oda loştu..

edit: burda okursa hoşuna gider galiba.
Sağ elim gözüme çok güzel göründü dün akşam en son birbirimize sarıldık gerisi bana kalsın.
Müslümanlar için perşembe günü konu hakkında ayrı Bir yer teşkil eder. Genelde boş geçmez. Gerisini anladınız diye düşünüyorum.
yaklaşık 2 saat sonra olacaktır. yaşasın sözlük kızları.
(bkz: Odaya girdigimde memelerimi sıvazlıyordum)
Epey zaman geçmiştir.
Malum pandemi süreci. Kolay olmuyor birini bulmak.
Cinsel mi o da nedir ? Uzun zaman oldu öyle aktivitelere girmeyeli.
elsel...
Şu başlığı görünce ne kadar da yaşlandığımı fark ettim.

Artık böyle ergenus şeylere sallamaya bile üşeniyorum.