bugün

sözlük yazarlarının siyasete bakış açılarıdır. aslında saatlere göre değişen bir durum da var ortada akşama doğru solcular sabah ve gece yarıları şakirtler. galiba şimdi şakirt zamanı.
insan olsunlar yeter.
bildiğin böyle önüme bakıp görüyorum, başımı çevirince yanları görüyorum, arkamı dönünce arkamı görüyorum. bu kadar.
siyasetin insanları böldüğü görüşünü savunuyorum. birileri haritayı çizmiş, ne konuşsak boş. herkes kafasına göre
ne sağcıyım, ne solcu. akarı yok, kokarı yok, gideri yok.
çokoprenslik.
toplumda gruplasmaya neden olan basliktir.
daha karar vermedim ama liberal olabilirim ama bilmiom .
liberal muhafazakar-demokrat. devlet yanlısı da değilim. sömürü düzenine karşıyım.
Sözlük yazarların siyasi görüşlerini paylaştığı başlık.

Eşitliği ve beraberliği sonsuza kadar destekliyorum ama ülkeyi, toprakları etkileyecek durumlar olursa mücadele ederim.
Sözlük yazarların siyasi görüşlerini paylaştığı başlık.

Eşitliği ve beraberliği sonsuza kadar destekliyorum ama ülkeyi, toprakları etkileyecek durumlar olursa mücadele ederim.
chp'ye bakıyorum islam dinini kavrayamamış bir zinyetin elinde.

mhp'ye bakıyorum milliyetçilik adı altında ırkçılığa uzanan bir zihniyet var.

akp hakkında bir satır dahi yazmak istemiyorum...

hdp zaten pkk nın kıravat takmış hali.

bbp'ye bakıyorum hangi zihniyette olduğu belli değil. bu partinin yönetim kadroları bile daha bizim görüşümüz şudur diye net bir ifade veremezler.

saadet'e bakıyorum (ki görüşüme en yakın partidir) onun da son zamanlarda fevri negatif çıkışları var. yönetim kadrosunun azizliğine uğramış bir parti oldu çıktı.

bence şu an ülkede gerçekleri yazan iki gazete var. biri sözcü diğeri milli gazete.
sözcü sol olayları manşette ele alır, sağ olaylara ise arka sayfada değinir veya hiç değinmez.
milli gazete sağ olayları manşette ele alır, sol olaylara ise arka sayfada değinir veya hiç değinmez.

özetle tabir etmek gerekirse sözcü solcudur.milli gazete sağcıdır. hadi çık işin içinden...

bence asıl mesele tam tarafsız, tam bağımsız bir birey olabilmek...
Devlet bahçeli ve doğu perinçek reyizlerin çizgisindeyim. Ne de olsa adamlar devlet aklı.
görsel
militer,nasyonal ve liberal sosyalistim yani kemalistim.