bugün

bence kalın ve güzel bir sesim var. erkeklere zaten kalın ses yakışır kız gibi ince ses değil.
şarkı söylemeye uygun olmasa da karizmatik olduğunu duydum.
çok güzelmiş...
Gayet seksi. Korodayim ben iyi olacak tabii ki.

hatta sesin o kadar guzel ki ne dediginden çok senin sesini dinledim, ozur dilerim diyen Biri de olmustu. Aklima geldi.
Dâvudi. her yerde dikkat çekebilecek reklam arkası ses gibidir.
sesimin gülüyomuş gibi çıktığını söyleyen var, enerjik olduğunu söyleyen var. ama çok net bir şekilde ifade etmemi istiyorsanız mezzo sopranodur efendim.
özel günlerde şiir okuyan kızların sesi gibi.
bana özel, çok harika, mükemmel.
Bir dublaj sanatçısının iş teklif ettirmesini sağlıcak kadar yerli yerindedir. Ve o sanatçı hala arayıp fikrimi değiştirip değiştirmediğimi sorar sık sık.
en sıradışı seslerden birine sahibim.Ve efsane vokalim.Ooh fena övdüm kendimi.
beni telefon gibi iletişim cihazlarında genç gösteren, afrodizyak etkili, bir kaç kişiye göre ise yatak odası sesiymiş.

Lan müşteri hizmetleriyle konuşuyorum ve kadın bana bunu söylüyor.
(bkz: at yalanı sikim inananı)
daha dün girdiğim mülakatta üst düzey yöneticilerden biri mülakat bittikten sonra "ses eğitimi almış mıydınız? allah sahibine bağışlasın gerçekten" dedi. ilk izlenim için en çok kullandığım silah olan sesim için tekrar teşekkürler allahım.
özellikle sabah uyandığımda beni bile rahatsız eden bir sesim var.
Bence güzel.
Zaten güzel diyolla.
bas baritondur bilen bilir.
iletişim kurmamda yardımcı oluyor, sağolsun.
Borozan gibi sesim var. Düşman başına.
Fazla erotik bir ses tonum var...

Seslendirmeciyimdir ayrıca...
Sopranomsu.
adeta bir bülbül ama şarkı söylerken. bir de ilk buluşmada radyocu tonuna alıyorum sesi ' mhhhh ' lar falan güzel tınlıyor kulağa.
Oldukça kalın ve gür, Bariton. Belgesel vb. şeyleri seslendirme, tiyatro vb. işlere uygundur.
Karga düşünün aynıyız onunla.bir de gitar kursuna yazıldım üstüne üstlük ,artık ben çalarım arkadaş söyler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar