bugün

Kendimle bir savaş halindeyim her an.
Çok melankolik ve karamsar düşündüğüm oluyor. Adeta genç bedenin içine sıkışmış bir ihtiyar gibi.
turşu yediğim zaman sırtım kaşınıyor.
iyi niyetimden hep kaybediyorum.
Çiğ köfteyi ve yaprak sarmasını çok seviyorum.
yazar olduğu.
aç ve uykusuzken dünyanın en huysuz kişisi oluyorum.
Ben arkadaşlarımın itirazlarına rağmen şişmanım.
Gözü kara , saclar kumral.
Çok acımasız olabiliyorum. Oldukça çok.
Tam bir akrep burcu kadınıyım...
boktan bir adam olmam.
asla pes etmem. bu yuzden bir savasciya donustum.
Anı defterine yazdıklarımı geri dönüp okuyamamak çok acı verici. insana kendinden kaçıyormuş hissi veriyor. Sanki o hissedilenleri ben hissetmemişim, o duygular bana ait değilmiş gibi. Bir de insan kendinden korkuyor, kuvvetinden hislerinin. Her insanda olan bu eğilime dur diyemiyoruz, geçmişi biraz çöpe atıyor veya mühürlüyoruz. Kendimiz hakkında bilmek istemediğimiz gerçekleri de anılarla öylece çöpe terk ediyoruz.
tam yalan söyleyecekken beynimde çatışma yaşayıp günah lan kandırmayayım diyip doğruyu söylüyorum.
Pes etmiyorum.
Kararsızım kararsız.
Sinsi olmam. Sessizce durup hiç belli etmeden karşı tarafa bilerek,isteyerek acı çektirebilirim. En iğrenç özelliğimdir. O an bağırmak ve içimi boşaltmak yerine sessizce intikam almak tercihimdir hep. Gerçekten karakterimdeki en büyük kusur tam olarak bu.
eylemsizlik en büyük derdim.
acıdır. dost da değilim kendime ama acı söylüyorum. en acı tarafı da, dinlemek zorunda olmam. insan kendinden kaçamıyor.
tatil bana yaramıyor. çalışma da yaramıyor. niye yaşıyorum ki ben?
inatçıyım, Bazen çekilmez oluyorum, seversen adam gibi severim herşeyin veririm, çok yemek seçerim, iyi bir dinleyiciyi. Şimdilik bu kadar kalanı sürpriz.
dirseğimi yalayabiliyorum.
neden buraya bu yazıldı bilmiyorum eşşek kadar adama yakışıyor mu hiç?
fizik kurallarına aykırı dedi bi okutman arkadaş ben kırarım lan tüm kuralları özgürüm ben dedim.
Kalabalık sevmiyorumm. Beni bi eve kapatsınlar ne mikrop korkusu ne insan.. Hiç mutsuz olmam yani.
Kendimi biliyorum çağırsa uçarım barikat olsa önümde.