bugün

Büyük denemez ama olsa fena olmazlık para.
sokaktaki evsizlerin, ışıklarda bekleyen ağzı yüzü morarmıs yavruların, gururunu hiçe sayıp dilenenlerin 50 kuruşa dahi bacaklarınıza kapanırcasına teşekkür ettiği düzende 10 lirayı küçümsemek haksızlık olur.
Bende olan paradır. Benim için büyük degil.
değildir ama biraz olsa okul masraflarımı karşılar. Okul derdim olmasa kesinlikle o parayla motor alırdım.
Başlığa göre soru zall'a sorulmuş.
kime göre iyidir kime göre kötüdür? öğrenci adam için bulunmaz velinimettir. neler yapılmaz ki o parayla? hatunlar, alkoller, gece hayatları...
Büyük paradır tabi ah şimdi olsa ilaç gibi gelirdi.
2 aylık maaşım. Büyük para. işten dolayı ayda toplam 82 saat uyuduğum göz önüne alınınca büyük para.
Bizim icin buyuk para o paraya butun aile on ay geciniyoruz o parayi kazanmam icin on iki gun calismam gerekiyor.
Değil.

Bir iki sıfır koysanız yanına.
Güzel geçecek 3 günlük tatil için yeterli para. Evet.
yanlış sorunun doğru cevabı olmaz.
nasıl harcandığına bağlı miktar.
çok şükür kimseye muhtaç olmadan geçinmemi sağlamaktadır. ancak yine de ev alıp borca girmeyeceğim. aklım hala geçen yıl bedelliye verdiğim 18 bindedir. bu arada cimriliği hiç sevmem.
Yeri geldiği zaman 10 lira bile büyük para olduğuna göre duruma göre değişir, bazen küçük, bazen büyük paradır ama para her zaman için değerlidir, az veya çok farketmez.
o parayla 3 ülke gezerim.
backpackerlardan evet.
Ya bırakın ben burda yalan olmasın en zenginimdir, ben bile 10 bin lirayı küçük görmem. Zenginlik başka bişey anlamamışsınız arkadaşlar.
O kadar paraya sahip olmama rağmen çok da büyük bir meblağ değildir tabi.
10 bin para mı lan? sorusudur.
Kime göre neye göre dedirtir. Zira küçük bi hedefiniz varsa yerer de artar.