bugün

Sadece ailem ve yakın iki dostum için intiharı düşünmüyorum. Gram zevk almıyorum siktiğimin hayatından. intihar edersem kendi hayatımı değil onların hayatını mahvederim çünkü. ite kaka yaşamaya devam.
Şuan da açıklanacak olan sinema bursum. Açıklan artık ya. Nolcaksa olsun.

Kısa film senaryosu yazdık gönderdik. Kazanırsak ikinci hayatım başlıcak ve bu hayatımı çok merak ediyorum.

Edit: Ay ben ölüyodum sizin boktan ödülünüze.
Yarın yığınla iş var ne intiharı.
Atatürk'e bi sözüm var. Bu ülkenin makus talihini yenicem.
intihar etmeye üşenmek. Uzun iş şimdi kim uğraşacak onla.
Tek neden, annem.
Çünkü intihar etmek için nedenim yok.
Sanırım hayatın benim için hazırladığı son süprizi görmek istiyorum.

Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş
keşke biraz ölmesem.
Anam babam.
çünkü mutluyum. sevdiklerim yanımda.sahip olduğum şeylerin kıymetini biliyorum.hayat sürprizlerle doludur.daha neler yaşayacağım merak ediyorum.
kitabımı yazmadan ölmemem lâzım.
Dur daha yeni geldik.
bilmem.

Ben de o göt yok. Net.
Çok sevdiğim bir sevgilim var, beni hayata bağlayan, yaşama tutunmamı sağlayan bir dal misali 7 aya yakındır, şimdilerde dal kırıldı kırılacak, kırılsa yine aynı şeyi yapacağımı biliyorum o da biliyor benim gibi, hayat zor diyecek pek fazla şey yok.
agnostik biriyim. yani bir yanım intihar edersen "birşeyleri fena tutacaksın" diyor. normal yoldan gebersem yine tutacağım ama ne kadar geç tutarsam o kadar iyi...
gerek olmaması.
Mutlaka seni seven birileri vardır. Onları üzmemelisin dostum.
Gerçekleşmesi beklenen hayaller, gerçekleşmese bile gerçekleşmesi için verilen onca güzel emekler varken neden intihar?
intihar eden insan nedenlerini düşünemeyecek kadar ruhsal olarak bitmiştir zaten, neden düşünmez.
anne babanın düşeceği durum,tembellik,belki güzel şeyler olur ihtimali gibi gibi. aklıma pek bir şey gelmedi.aslında "intihar için nedenler" için sabaha kadar konuşabilirim.Ruhu kaşar olan eski bir dostumun dediği gibi "yaşamak,büyük bir ayıbın müşterisi olmaktır".
her an akın akın beğeni veya onlarca mesaj gelebilme ihtimalidir.
çünkü başarmam gereken şeyler var. göçüp gidenlere verdiğim sözler var. tutmadan gidemem hiçbir yere.
Hiçbir nedenim Yok ama eve gelip sigaramı içip televizyonda saçma sapan kanallarda saçma sapan şeyler izleyince diyorum ki siktir et .
Bir şarkının sözleridir:
Bir umuttur yaşatan insanı...