bugün

Eline, diline, beline hakim ol!!!
Kötüyle kötü olma.
öldürmeyen şey güçlendirir.
kimseden medet ummuyorum hayata tek geldim böyle devam edecek giden kimseye üzülmüyorum gelenlerle mutlu yaşamak tek felsefem insanlar için çabalamak zaman kaybından başka bir şey değil.
Haz iyi acı kötüdür. Acıdan kurtul ve hazza yönel.
bir şekilde yaşamak öyle yada böyle acıyla yaşamaya alışmak.
Ye kebabı iç şarabı öp arabı.
Allah var mı yok mu bilmiyorum, zora düşünce tüm kaypaklığımla kendisine sığınıyorum.

Ruhum pis, kirli. Yasak düşüncelerle dolu. Bu üretimi etkiliyor, yaptığım iş yasaklı, pis. Ne bereketi var ne ahlaki yeri. ahlakımda yeri yok ama benden çıkıyor, fikrim yapay, özüm pis.

Çirkinlik.

Xd.
insan kalmak .
insan ruh, beden, akıl ve kalpten oluşur. Kalbi severek, ruhu inanarak, bedeni sıhhatli yaşam ile, aklı okuyup düşünürek besle. Basit yaşa. Geniş düşün ölüm ve sonrasını.. Ama anın tadını da çıkar. Bu son anın olabilir..
düşünebilme yeteneğine sahip olan hiçbir canlıya güvenme.
Eğleniyorum kendi başıma, neşem yeter!
unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz. kısa sürede bile istediğim her şeyi halledebilirim. olmuyorsa oldururum.
“Cesur ve atak ol. Bir gün geriye dönüp baktığında, yaptıklarından çok yapmadıkların için pişmanlık duyacaksın”
Dalını kıranın ağacını kökünden sökeceksin ki bir daha kimse cesaret edemesin.
Felsefe demeyin aq. yeter ya.
Kimsenin saçına ak, sırtına yük, içine dert olmadan; kulluk bilinciyle helal dairesinde yaşayıp durmak.
rockstar olmaktır.altında subaru impreza 2.0,rasta saç ve güneş gözlükleri takıp hava atmaya çalışmaktır.
Çeşitli tarzlardadır.

En sevdiğim aforizma ise; düşünüyorum öyleyse varım, üşeniyorum öyleyse yarın.
Çok fazla beklentiye girme çünkü beklentiler sadece üzer...
Ye, iç, sıç, yat.
Ana bir bacı iki gerisine salla ziki..
Yaşamaliyim hikayenin sonunu merak ediyorum.
aşk bir sudur iç iç kudur.
aşk bir vişne iç iç kişne.
hepsi bu.
ben her zaman kazanırım.

çoğu kez hayatımı karartan motto kimse seni sevmiyor işte amk niye özgüven kasmaya çalışıyorsun ki neyse kendimin amk.