bugün

-her şeyden şikayet eden insanlar.
-sürekli eleştirenler. dönüp kendisine bakmayanlar.
-her şeyi ben bilirim edasında tipler.
Aptallar.
çirkin kızlar
sürekli kendini öven tipler
beyinsiz insanlar.
hayatındaki hiç birşeyden memnun olmayan, mutsuz olmak için bahaneler arayan, mutlu olmaktan bile mutsuz olabilen, geleceğe bakacağına geçmişteki ufak tefek saçmalıkları dünya meselesiymiş gibi görüp üzülmek için bahane haline getiren insan tipi. Bu tip bir de sevgilinizse sıçtınız demektir.
En sonunda da kendisi benim adıma karar vererek ilişkimizi bitirdi. ben de bittiğini aylar sonra öğrendim.
herşeyden şikayet eden insanlar

sürekli ne yapmam gerektiğini söyleyen insanlar.

iyi bir şey söylese bile inadina yapmiyorum.
hali sahada mac yaparken topu sahanin disina atan geri zekali.
okumuş cahiller.
işi gücü yavşamak olan arkadaşlar.
bir yaşam biçimi olarak parti insanları.
Şu anda aşırı derecede karşılaştığım troller çok entry girmiyorum yazcağım başlıkta çıkıyorlar.
yobaz ve kıskanç insanlar.
Başım ağrıyor dediğimde "benim de" diyen insan * veya başım ağrıyor dediğimde "telefona bakmaktandır" gibi saçma sonuçlarla önüme gelen tiplerdir.
tartıştıktan sonra yarım saat daha söylenmeye devam eden tiplerdir. o yarım saat içinde sizi yaslandirirlar. (bkz: sevgilinin dirdirci olması)
iq seviyesi 140'tan az olan insanlar.
negatif insanlar.
az bilmesine karşılık, çok ahkam kesenler.
yüksek sesle konuşanlar!
laf olsun diye konuşan, söylenen ve böbürlenen tipler.
emrivaki yapan tipler,sırnaşanlar,çok ve boş konuşanlar,cahiller.
çok ve boş konuşan tipler.
sürekli kendinden bahsedenler.
ufacık dertleriyle dert kuyusunda boğuluyormuş moduna girenler.
dünya zekisi, güzeli, yakışıklısı yeğenlerini öven yeni yetme teyzeler, halalar, amcalar, dayılar.
eşofmanın altına kundura giyip elinde tespihlerle dolasan kaşına faça attırmış kimseler.
ramazan ayına girip oruç tutmaya başlayacağımız şu günlerde oruç sağlığa zararlıdır, oruç ülke ekonomisine milyonlarca dolar zarar verir gibi saçma sapan sözlerle tatava yapan tiplerdir. saygısızlık üst düzeyde. bazı kendini insan zannedenler kabullenemiyor müslüman görmeyi dininin gereğini allah ın emrettiğini yaparak oruç tutan namaz kılan insanlar görmeyi. saygı göstermek bir yana dursun nasıl piçlikler yaparım da tahrik ederim kendime sövdürürüm diye düşünüyorlar.
beynini kullanmayan veya kullanamayan tipler. boş konuşurlar ve gerçekleri görmezden gelirler. tartışmalarda sürekli kendilerini haklı görürler ve farklı bir görüş kabul etmezler. bu tipler insanı insanlıktan çıkarır.
Sabah sabah kafa açan tipler.

Sabahın köründe korku filmindeki siyah saçlı hayalet gibi gezerken sevgilisine telefonda bağırarak hayat dersi vermeye çalışan ekmek teknesindeki kirliye benzeyen abla ile karşılaşmak. her dakika kavga etmesi, her seferinde bağırarak konuşması, daha kendime gelemediğim anlarda onun aferinnn benimle böyle konuşmaya devam et gerizekalı uyarısını duymak ve onun sesinin sürekli yükselmesi. sonra telefonu kapatıp farklı birini araması ve ona da atarlanması.
iki tane rus çağırdım diyen yavşak ergenler.
aşırı özgüvenli ve her konu hakkında bir şeyler söyleyebilen yarı cahil insanlar. bu insanlar her konu hakkında az çok bir şeyler bilir , fakat her yorumu yüzeysel yapar. derinlik ve teknik bilgi gerektiren konularda ise tam bir pişkinlikle hareket ederler.

(bkz: uzak durulası insanlar)
karamsar ve kronik stresi olan insanlar, kesinlikle.
psikolojik sorunlu türlerin saldırılarıdır.
nick altına çöp dökerler,
özelden mesajla küfür, hakaret ederler,
herkes kendileri gibi beyinsiz olsun isterler.

zavallıdırlar. kıskanç, yalnız, sevilmeyen, itilen, tiplerdir.

yazarların yaşam enerjisini emmek isterken cehaletini sergileyen toplum parazitleridir.
karşılıksız beklentileri tükenmeyen tiplerdir, kadın, erkek, sevgili, yabancı, müşteri, aile fark etmez, akılsız köpeği yol yorar deyimindeki gibi hayat enerjinizi emer giderler.