seviye düşük. 8. nesilmişim. sağolsun bir arkadaş sayesinde onu da öğrendim. ben bu sözlüğe, içinde cidden önemli miktarda enformasyon barındırıyor diye girdim ama açılan başlıklar mastürbasyondan öteye gitmemeye başlamış. yok veren kız, yok penis fotoğrafı isteyen kız... osuruktan palavra atacağımıza şu ortamda düzgün entry girişini sağlayalım.
(bkz: eskiden buralar dutluktu)
yazarların sözlük ortamlarına rahatlamak, günün stresini atmak için girdiklerini ve sözlükte geçirdikleri zaman sırasında eğitim seviyelerinden ziyade ruh yapılarını sözlüğe yansıttıkları düşünülürse fazla önemsenmemesi icap eden seviyedir.
üniversite.
not: egitim seviyesi ile insanların kültür ve bilgisinin parelel tutulmasına karşıyım. eğitim şu anda iş bulmak açısından önemli. insan +'larını kendisi artırır.
anaokulu terk.
deniz seviyesinden hallice.
öğretim seviyem üniversite.
eğitim seviyemi nasıl anlatsam ki?
sözlük kullanmasını bilmeyen insanların bir heves kayıt olması ve yazar olması ile ilk 10 entrysinden sonrasını ergen olduğunu düşündürecek başlıklar açması ve entryler girmesi durumunda düşünülen hededir.
üniversite of kembiriç.
seviyesiz eğitim.
Pek fazla takılmaması gereken seviye.

Kanımca bu tür sözlüklerin olaylara çarpık veya farklı bakış açıları kazandırarak eğlendirmek ve hoş anlar yaşatmak için açıldığını düşünmekteyim. Uludağ Sözlük'ün de bu misyonunu (birbirine giren şakirt-laik, kürt türk tarafları haricinde) gayet iyi şekilde yerine getirdiği fikrindeyim.

Kanımca Ekşi Sözlük'teki kadar sıkı espriler ve tespitler olmasa da çok daha monoton iTÜ Sözlük'e göre daha enerjik, güldürebilen ve sempatik bir yer. inci Sözlük kadar da belden aşağı olmadan hem de.

Diyeceğim Ekşi Sözlük'le birlikte okunası yazılası iki sözlükten biri. Yazarların çoğunluğu da hiç fena insanlar değil (özellikle özel mesajlarda konuştugum kişiler son derece sıkı insanlar).

Ha arada bilgi varsa o da bonus olmakta. Benim en büyük şikayetim araştırmadan girilen yanlış bilgiler. Çok da sık denk gelmedim.

Saf bilgi kaynağı istiyorsanız Google ve Wikipedia var önünüzde, TDK sözlüğü var vs.

Eksi'nin copyright paragrafındaki "bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir" cümlesi, sözlüklerin misyonunu çok güzel özetlemekte.
zaman zaman seviyeye dair bir şey görülmediğinde merak edilendir.
(bkz: cenin terk)

oçk zeiğim anl nain ayzamyı blei bcremeiyrmu.

aaa çok şaşırdım. anket yazan kimse çıkmamış, hayret!
(bkz: anket)
kendini bildi bileli okuyor..
bence eğitim seviyeleri değil kişilik seviyeleri oldukça düşüktür.
(bkz: 55 yaşında lise terk)
üniversite mezunu.
egitim seviye üstü, ögretim yeterli seviyeye ulasmadigi icin devam etmekte.

sevgili yazarlar;
simdi size bir egitim nasil ölcülür tarifini veriyorum. öncelikle elimize bir baskül, bir adet kronometre, bir kagit, bir kalem ve bir mezro aliyoruz.
Önce kac kilo cektiginizi bir baskül yardimiyla ögrenin. Degeri Newton olarak not alin. Bir yol üzerinde 1 km kadar yol ölcünüz. Bu yolu cok süratli bir sekilde kosun. Sonra tekrar geriye dogru kosup, unuttugunuz kronometreyi elinize alip, calistirarak tekrar kosun. Kosmus oldugunuz bu kosu sonunda 1 km´yi ne kadar zaman icinde kosmus oldugunuzu not alin. Tekrar baskül üzerine cikip agirliginizi Newton olarak not edin. Mezro yardimiyla boyunuzu ve vücudunuzdaki bilemum tüy, kil uzunluklarini ölcün. Bütün bu ölcümler sonunda not almayi unutmayin. En son olarak da not almis oldugunuz kagidi atin, cünkü böyle bir sacmaligi yaptiginiz icin egitimin seviye testini basaramadiniz. egitimine devam et ve egitimini tamamladigini düsündügün an bu testi tekrar yapmani tavsiye ederim.
seviyesiz bir eğitimim var....
(bkz: ankara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi)
(bkz: ankara üniversitesi dil tarih coğrafya fakültesi)
halk eğitim merkezi terk.

çoğusu.
yazı yazmayı ögrenecek kadar üniversite terk.
kreş terk.
beyin ve duygu bütünlüğüne ve bunu anlatabilma becerisine sahip olunması.
nasa'da çalışıyorum ama home ofis.