bugün

'evde kalmış kız ın evde kalmasının sebepleri' olarak da adlandırılabilecek liste.
Seks arıyorum.
aramayla bulunsaydı ben şimdi neyse. tek olarak vicdanı çalışsın yeter.
Uzun saç + sakal. Aşırı derecede sakal. Mutlaka sakal.
temiz bir kalp.
24 saati bana dolu dolu aşk üzerine geçirtsin. Ben çünkü o kıza köle olmak istiyorum bu konuda.
Evi olsun.
Arabası olsun
Aylık 15000 tl maaşı olsun.
Sinan akçıl'a benzesin. Direkt sinan akçıl da olabilir.
Annesi ölmüş olsun. Kaynana derdi çekemem yane.
Boyu 1.90 gözleri mavi olsun.

Şimdilik bu kadar yane.
1. 90 boyu olsun yakışıklı olsun kaslı olsun filan hikaye beyler bu gibilere aşık olmuyoruz. kalbiniz bize atsın yeter vesselam
akciğer,
soluk borusu,
nefes.

(bkz: alçak gönüllü olmak)
kızıl saç ve çilli bir surat en iyisi ben iskoçya'da evleneyim.*
Anlayis, rahatlik, saygi duymasi, evi gecindirebilecek ve senede 1 kez tatile cikmamiza yetecek kadar maasi olmasi ( bende caliscam tabi ama tek maasla zor bu devirde) en onemlisi babaligi gorev veya sorumluluk degilde icinden gelerek yapmasi.
19 cm. (en az)
Para para para.

şaka şaka sevgi ve sadakat, azcık da para.
meme tabi ki. meme önemli meme.
aradığınız özellikler tam tersi özellikteki kişilerle evleneceginiz gerçeğini degistirmiyor.
Saygı, hoşgörü ve dürüstlük.

Emin olun bu üçü yetecektir. (bkz: tecrübeyle sabit)
Kişilikli biri olsun. Saygılı ve kültürlü olsun, eli yüzü düzgün olsun ya çocuğum olacak heriften sonuçta.
Uzun boylu kirli sakallı esmer.. Hepsinden önce merhametli olmasi ama bulabileceğimi pek sanmıyorum hayaller hayatlar durumu.
elektro gitar çalmayı biliyor olursa tadından yenmez. bir de pasaklı olmayangillerden olsun.
evleneceğim yok o yüzden en azından aynı ortamda bulunduğum insanların birazcık daha sağlıklı düşünen, ırkçı ya da dinci olmayan dolayısıyla zeki olan, yerinde konuşmasını bilen kişiler olmasını istiyorum. Çok mu?
Evlenecek kişi olması yeterlidir.*
görsel
görsel .
sütü kanı hamuru mayası sağlam olsun yeter. güzellik önemli değildir çünkü gelip geçicidir bize kişilik karakter lazım.
ya siz bu işleri gerçekten pazardan sebze almak sanıyorsunuz.
saçı uzun aklı kısa olsun fazla muhalefet yapmasın.