bugün

En yakın arkadaşım kova, ben de yay.
Koç (bkz: narsist)liğin dibiyiz.
(bkz: yalnızlık)
ben akrep burcuyum. hatun boğa. bazı konularda uyum 10 numara.
boğayım ve bir boğayla iyi anlaşıyorum.
görsel
En yakın arkadaşlarımın biri akrep biri yengeç. Ben yayım. Birbirinden zıt 3 burç ama iyi anlaşıyoruz, üçümüzde görüşüyoruz ve onlarda iyi anlaşıyorlar.
boğa boğa. evet kendi kendime konuşuyorum.
Balık burcuyum, balık, akrep ve yengeçle iyi anlaşırım. Ama en yakın arkadaşım Koç burcudur. Bu da garip.
Oğlak en yakın arkadaşım, ben de kova.
Ben balık burcuyum En çok hangi burçla Anlaştığımı bilmiyorum insanlara genelde burcunu Sormam Benim gözüm de Arkadaşlarımın hepsi davar Burcudur...
En yakın arkadaşlarım kova ve Aslan ama onlar dışında bu burçlarla alakam hiç olmadı.
ben teraziyim. En iyi anlaştığım burç terazi bence ama şimdilik denemedim bilemiyorum.
Bugüne kadar ilgi alanıma giren herkes ya akrep ya oğlak ya başak çıktı enteresan. Birbirinden bu kadar alakasız insanları bulmak benim olayım sanırım.
en yakın arkadaşım gergedan burcu ben ise sırtlan.götü cok büyük diye gergedan burcu olduğunu farzediyoruz.ciftleşme mevsiminde kabuğumuza cekilip ben flüt çalardım yıldız kayardı ağlardık.
ikizlerim ve en yakın arkadaşım yok.
karşı cins olarak koç ve terazi diyebilirim.
özellikle koç ile daha tutkulu oluyor ama sonu üzüyor.
akrep ve akrep insan kendisine benzeyen karakterlerle iyi anlaşır.
Aslan burcuyum yükselenimde aslan genel olarak anlaşabildiğim burç yok.
ikizler burcuyum, ikizler, kova, terazi, aslan ve yay insanlarıyla anlaşırım. Ama genel olarak insan sevmem.
yay burcu kadınına ömrümü adarım.
kova - ikizler - terazi.
terazi.
Terazi kadınıyla anlaştığını sanırdım. Yanılmışım.

Not: ikizler erkeği.
yengeç.

ben boğayım.
Aslan ve yay terazi.
ben koç burcuyum herkesle anlaşırım.
nasıl anlaşmak istediklerini söylesinler yeter.
Burcum ve Yükselenim yay. Etrafıma bakınca da ikizlerle anlaşıyorum sanırım. Gerçi kimse alan ihlali yapmadığı ve sıkmadığı sürece kimseyle pek bir sorunum da yok genelde, de burçlara göre anlaşıp anlaşamamak da enteresan ve ayrı bir olay.