bugün

ben çok kaydırma yaptım.

umarım orada da bana kaydırma yapmazlar.
Ben yatay geçiş yapmayı düşünüyorum.
Bir cehenmeme bakacağım ünlüler falan ateş dansı başlayınca cennete yatay geçiş yapacağım.
benim %100'dür.
ben çünkü iyi bi adamım. iyi adamlar cennete gitmeli bence. cehennem mantıksız olur lan. itin kopugun arasında ne işim var amk?
Yüzde 50 yüzde 50.
Allahtan başka kimsenin bilemiyiceği ihtimallerdir.
99 ismi saydıktan sonra %1 dir. namaz yok, oruç yok vs.
Ben kazanamayıp parasını basıp gideceğim. Babam zengin.

-Allahım valla şaka bak yemin ederim şaka. Arkadaşlarla gülüştük diye valla söz bir daha yapmicam.

Yaptı.
Öyle bir yer olmadığı için hiç gidemeyeceğim.

Cennet yer yüzündedir! Cennette, cehennem de sizin bu dünyadaki yaşadığınız hayattır. Eğer şereften, onurdan, vicdandan ödün vermeden, dürüstçe yaşaya biliyorsanız, gereksiz hiçbir insanı (Maddi yada manevi her hangi bir fayda getirmeyen) hayatınıza sokmuyor sanız, maddi manevi hiç bir şeye bağımlılığınız yoksa, sevdiğiniz işi yapıp hayatı normal standartlarda sürdüre biliyorsanız, istediğiniz yerde yaşayabiliyor, bazı zevklerinize vakit ve para ayıra biliyorsanız işte cennet orasıdır. Bunların tersi de cehennemdir.

Cenneti de cehennemi de insan bu dünya üzerinde yaratır.
sözlük yazarıysan ve böyle bir başlık açmışsan; sende halen umut var demektir. herkesin şansı yüzde elli ellidir.
%49 sonuç:tekrar deneyin.
Fahişeler cehennemde
Iyi kumarbazlar cehennemde
Haram yiyen zenginler cehennemde
Icki icenler cehennemde
Uyusturucunun dibine vuranlar cehennemde

Boyle eglenceli ortam dururken ne isim var cennette. Uzun sakalli hacılarla çay içmekten daha eğlencelidir cehennem. O yuzden umrumda olmayan yüzdedir.
yüzde sıfır zira cennet diye bir şey yok... öldükten sonra hepimiz yok olucaz...
" Bana deseler ki herkes cennete girecek, tek bir kişi cehenneme girecek korkarım ki o ben olayım, deseler ki herkes cehenneme girecek tek bir kişi cennete girecek işte o zaman ümit ederimki o ben olayım."

Hz Ömer
(bkz: Benim kalbim temiz)
Öyle bir yer olmadığı için boşa tahmin yürütüyorsunuz. Hepimiz toprağın altında ufalanıp; böceklerin besin maddesi, toprağın bir parçası, ağaçların gübresi olarak yeniden dirilebileceğiz en fazla.
yüzde 3.
%100

ben de cennete gidemezsem bu alemde (büyük usta recep tayyip erdoğan hariç) kimse gidemez!
12 buçuk felan.
Sanmıyorum bu kadar yalanla cennete gidebilecegimi.
2 olasılık üzerinden yüzde 50.
%100 haberi geldi.
%51 i verin yoksa köprüyü havaya uçururum.
Cennete gitmeyeceğim ihtimal değil yüzde yüz hem de. Ama Cehenneme yollayacağım insansı çok o kadar diyim ben sana.
Hani Evden çıkarken şarja bakarsın da %1 görürsün ya, teşekkürler.
Handikap 1 den 0.