bugün

Yağmurlu bir günde dostumla içtiğim iki kahvenin ardından o tipik kırmızı ego otobüslerine bindim geldim, ve buradayım, bir şekilde yaşıyorum işte.
öğrenci olmayan, her günü birbirinden hareketli(!) geçen, monotonluktan bayılmış, sürekli aynı şeyleri yapmaktan beyni sulanmış insanlar için gayet sıradan bir gün.
uyanış, kahvaltı, iş, yoğunluk, yorgunluk, ev.
anlatırken yoruldum gerçekten çok hareketli(!)
dünüme eşit ooamadığı için kardayım.
derse girip uyudum.
sabah kalktığımda oh be akşama az kaldı diyip işe gittim 8 saat çalıştıktan sonra geldim direkt yattım ve hala yatıyorum.
derse girip çıktım ama yok yazıldım. çok sinirliyim dostlar bugün o hukukçu olacak naltağa.
bütün gün yattım, akşam da plates yaptım. bi makarnam eksikti. tüh işte öğrencilik budur diycektim ama olmadı.
yorucu ve günün sonunda kızgın.
müşterimin beni yemeğe daveti konusunda çok şaşkınım sözlük mesafeliyimdir oysa...

bide birisine müthiş bi hediye hazırlıyorum giyebileceği. onun tatlı telaşındayım, ilhamını kendisinden aldım, gerçekten çok özel, ilerde evlenirsem duyan eşim bile kıskanır yani...
Zaman denemesi-yemek-internet-ders-ders-ders-ders-ders-ders-der-der-pe-per-pert...
(bkz: doğum günü)
dünden farklı olmayandır.
yine yalnızlıktan ibarettir.
bugünüm harab oldu, dünden iyi midir ki...
uykuya teslim olmamak için çok direndiğim, sıkıcı bir iş günüydü.
http://www.youtube.com/watch?v=a01QQZyl-_I
yarın cuma olmasından mütevellit az da olsa huzur mevcuttur.
(bkz: aynı beya)
ayağımı vuran ayakkabıya sövdüğüm berbat bir gündü.
gitar calmakla ve film izlemekle gecmistir.
sevdiğim kişiye ailesi tarafından baskı yapılması sonucu benim cehennemim olan gözyaşlarını gördüğüm ve elimle sildiğim berbat bir gündü.
stajım vardı, çıktıktan sonra alışveriş yaptık kuzenle, kollarım koptu poşet taşımaktan.
Sabah 4 saatlik uykuyla okula doğru giderken hocanın gelmediğini öğrenip kütüphanenin yolunu tutan bir insan.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/128190/+
iş günü bittikten sonra bir çay molası ve haksızlıklara uğramış bir arkadaşlığı yeniden kazanma sevinci, mutluyum sözlük bazen değerini bilmek gerekiyor arkadaşlığın.