bugün

2011, 2012, 2013, 2014 ve 2015'i arattı.
2013-2018 bu zaman aralığını shift+del yapasım var daha ne diyebilirim ki...
2012'den sonra her sene daha kötü geçiyor. 2018 de ne yazık ki yarrak gibi bir yıldı. hepimize geçmiş olsun.
hayatımda köklü değişikliklere sebep olan yıldı. en çok hayalini kurduğum şeylerin birer birer değersizleştiğini görmek biraz üzdü. değişik ve bir o kadar ders dolu.
meğer hayallerim belamı arama şeklimmiş bunu öğreten; kocaman geçmesi zor bir yıldı. 2019 daha da kötü olacak biliyorum ama olsun. umut işte yaşatan insanı.
2018
Zordu. Olması gereken birçok şey olmadı. Olmaması gereken veya olmaz öyle şey dediğim şeyler gerçekleşti. Şaşırttı, üzdü, ağlattı. Ders verdi. Büyüdüğümü hissettirdi. Ama 2019 san beklentimi arttırdı. Umarım her şey istediğim gibi olacak.
Altın yılım. Çok çalıştım ve başardım. şimdi önümüze bakacağız. Daha iyisi için motivasyon tavan.

Beybi!
bi sürü hayalimi gerçekleştirdiğim ve yetişkin olduğum yıl olarak hatırlayacağım.
Hayatla yüzleştiğim. Büyüdüğüm. Ve artık ortasına geldiğim bir dünya... Korkunç, hüzünlü ve soğuk... 2018 kötüydü ama geçsin istemiyorum. Çünkü bundan sonra... Hep daha kötü olacak .
Kendi adıma insanlardan uzaklaştığım bir sene oldu. Mutluluğumu bozacak şeylere imkan sağlamıyorum artık.
her yıl olduğu gibi geldi yaşattı ve gitti. gelecek yılların daha güzel geçmesi dileğiyle.
sıradan bir yıldı.
bok gibi bir yıldı. çalış çalış çalış köle gibi hakkını alama. sonra mutlu olmak için nefes almaya çalış. a.qm çalışmaktan mutluda olamadık.
evlendim. tek kişilik dünyamı 2 ye katladım. 2019'da çekirdek ailemi 3e çıkarmak dileğiyle. Amin.
Son gecende saatlerce ağladım defol git hayatımdan 2018.
kulak arkamız bakir kaldı çok şükür.
Ne kadar hayaliniz ve idealleriniz olursa olsun; çizilmiş sınırlar içinde yaşıyoruz sadece bu monoton hayatı! artık kendimi Kandırıp boş yere hayal kurmayacağım bir daha! anlık ne kadar mutlu olabiliyorsam onunla yetineceğim! sağolsun,16 yıldır beli bükülemeyenler Anadolu'da çekiciliği olan ne varsa hepsini sattılar! yaşanmıyor artık buralar!
Esefle hatırlayacak bir yılım oldu.
ne de güzeldi.
zordu benim için. çok zordu. ama üstesinden gelebileceğimi de 2018'de anladım. 2019 iyilik, güzellik getirsin umarım. çoktan hak ettim.
Bit artık 2018.