bugün

havanın soğuk olması.
bana yapılan yanlışlar değildir, insanların birbirlerine çıkarı için sergilediği, davranışlar, yanlışlardır. örnek, bir kızı, sadece, çıkarı için kullanmak. sadece zikme ve sevişme umudu ile masum biri ile ilgilenmek. halbuki, bir anne bir baba o kızı o yaşa getirene kadar ne çekiyor. olmamalı olmamalı.
0.5 handikapla basket kuponunun son maçının tutmaması.
atamadınız bir sayı daha amk ipneleri.
ayak tırnaklarının uzaması.
karşımdaki insanın inatla ve bile bile kendini aşağılamasıdır. karşısındaki insanı olduğu gibi kabul etmeyen ve hazım etmeyen kişilerin içine çektiği durum.
pazartesi sendromu.
serçe parmağını yatağın kenarına çarpmak.
Bir gün okul tuvaletine işimi halletmeye gitmiştim. Yaptım işimi tam ellerimi yıkayacağım lavobonun kenarında bişey aşağıya sarkıyor böyle büyük yeşil. Az kalsın kusuyordum. Onu burnundan çıkarıp oraya yapıştıranın ben...
Sabah gözleri çapaklardan dolayı açamamak.
Güzel bi ortamdan dışlandığını hissetmek.
kiz arkadasin hoslandigi cocukla facebooktaki konusmasini anlatmasi.
güvenecek hiçbir dost bulamamaktır.
babamın patlama sonucu yanmasıdır.
yapacak güç, kudret varken yapmamak zorunda olmak.
hep gündelik şeylerdir. sonra gündelik şeylerden soğuturlar. iyi de olur. boş boş, bööyle mal gibi duvar seyrettirirler adama sonra.
oluşturduğum bir kız grubumun tanımadıkları kekolar ve barzolar tarafında istilaya uğraması beni mahfetti.
Tahtaya bir kızın "ben nereliyim biliyor musun? Nereliyim.. işte söylüyorum; ben yaralıyım!" yazması. (bkz: allah belanı versin)
başkalarının hayatına müdahale etmesi, haddine düşmediği halde gelip sana hesap sormaya kalkışan insanların olması.
ne yaparsan yap bir şeyler olmuyorsa, ne yaparsam yapayım olmuyor hissidir.
Kekolarla karşılaşmak.
pazar da sureklı ayagına takılan pazar arabaları..
bi de o teyzeler bunu umursamaz yanındakıyle dedıkoduya devam ederler..
ozurdılemene gerek yok yaaa
amcamın işyerindeki insanların bana hırsız muamelesi yapması. sen kimsin ki bu muameleyi bana yapabiliyorsun? kalkmış leyla mısın diyo elin herifi sana ne ister leyla ister mecnun olurum.
sevgilisi olmayan erkekle dalga geçen folloş kızların varlığı. tiksindim hatun milletinden.
dışarı çıkacağım diye özenirsin, saçını yaparsın yağmur bulutları yavaştan yaklaşmaktadır. hava soğur hayattan soğursun, yazarken bile içim ürperdi gitti o hazırlık.
Sinirlenip çarpılmaya çalışan kapının aralık kalması ve sonra dönüp açıp tekrar çarpma detayı olabilir. Çarptım ama tam çarpılmadı lan. Hiiç.
güncel Önemli Başlıklar