bugün

adriana lima'nın kapıyı çalıp sana kaçtım demesi.
görsel
ebeveynlerin, çocuklarının bir birey olduğunu unutmaları. onlardan istedikleri her şeyin doğru olduğu yanılgısında olmaları. her ne kadar anne babası da olsalar, çocuklarının tecrübe etmeleri gereken yeni ve ayrı bir hayatları olduğunu görememeleri. kendi doğrularına göre çocuklarını sürekli yargılamaları ve değiştirmeye çalışmaları.
4 yılımı üniversiteye harcayıp, bölümümle alakalı kıytırık bir iş bile bulamayıp iki iş birden yapmak zorunda kalmamdan başka beni en çok üzen bir şey yok şuan hayatımda.
Dünyanın en kötü yüzyılına doğmuş olmak.
Yapayalniz birakilmak.

Bir de her dogum gunumde ailemin frambuazli pasta almasi, cilekli pasta seviyorum ben anlayin artik.
kendim. beni kendim gibi üzen bir başka biri daha yok. Dünya hassas kalpliler için cehennemin ta kendisidir.
buraya tek tek yaşadıklarımı yazsam hepinizin enerjisini bitireceğimden eminim. o yüzden yazmayacağım durumlardır.
Son günlerde pek artı oy alamamam beni çok üzüyor. Üstelik kasacak bir duyar da bulamadım.
her şey.

(bkz: cry baby)
kendim. seçimlerim. benden önce ölen insanlar.
bu saatte bek tudı fiçır serisinin yayınlan maması..
Hala ölememiş olmak.
hayatının klozetin deliğinden akıp gitmesi.
Tertemiz doğan insanın bunca pisliği üzerine bulaştırıp ölmesi üzüyor lan beni...
ülkemde suriyeli görmek.
Üzen durumları değiştirmek için elimden hiçbir şey gelmiyor.
ankara'ya gidememek.
Hastayım Sürünüyorum kyk da.
Memleket hasreti.
Ne yok ki.

Geçmiyor ama alışmaya çalışıyorsun.
Anlaşılmamak…
Az önce şöyle güzel bir şey okudum;
‘Aslında anlamaya çalışmak bile yeterliydi halbuki. illaki anlamak gerekmiyor. Anlamak istemek bile bir şefkatti.’
(img:#2357152)
Her yıl alkole 6 7 kere zam geliyor ve bu durum beni çok üzüyor dostlar..
yakınlarım ve sevdiğim dostlarımın ciddi sağlık sorunları yaşaması, bunlarla mücadele etmesi.
itiraf ediyorum kendimle veya sevdiğimle alakalı olmayan şeyler beni o kadar da üzmüyor. Toplumsal duyarsızım ben.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar