bugün

-Dış macununu ortadan sıkıp öylece bırakmak.
-ıslak tuvalet terliği
-kanepenin haddinden fazla kırışan kılıfı
-ağzını vakumlu su çekme pompası gibi şapırdatan insanlar.

Takıntı gibi bir şey bende.
Uyandırılmak,hiçte basit değil ama olsun.
ağız şapırdatma sesi. oracıkta dünya ile olan tüm bağımı kesesim geliyor. işteki bi hödük yüzünden takıntı haline dönüştü bi de.
bak düşünürken bile delirdim.
yalnızlık.
birinin bana emir kipi kullanması ewed delleniyorum.
işlem yapacağım bankamatiğe yöneldiğim anda ansızın beliren birinin benden önce bankamatiği kapması ve yaklaşık 132762378219 dakika işlem yapması.
uzun entry yazan arkadaşlar var bir kaç tane paso eksi yiyorlar ya dedim ne yazmış bunlar biraz okuyayım, yok kardeşim hepsi nesnel bilgi içerikli adam okumaya üşendiği için eksi basıyormuş yazık.
sorgulamayan, araştırmayan insan.
Uyurken ses yapılması allah im Çıldır tiyor beni. Yemek yerken sapirdstms sesi ulu orta gegirme bıraktığım setlerinin yerlerinin değişmesi. Deliriyorum ya hu deliriyorum.
Herkesin her konuda fikri olması.
kendi pisliğini temizlemeyenler,

gökkuşağı gibi boyanmış kitap cümleleri,

popüler kültürün hegemonyası altındaki partizanlar,

ve evde taze ekmek varken, önce bayatı yemek. sonra taze ekmeğin de bayatlaması.
Hangi yöreye ait bilmiyorum fakat bir yörede insanlar et yediklerini belli etmek için ihtiyaçları olmasa da dişlerini kürdanla karıştırırmış.

Zaten kürdanla diş karıştırmaya illet oluyorum da bu görgüsüzlük nedir?
Pantolon ütülerken bir türlü çizgiyi denk getirememek. Ütüyü yere fırlattığımı bilirim.
yolda karşımdan gelen insanın yere tükürmesi yahut sümkürmesi.

amcacım ben görünmez miyim? 5 saniye önce göz göze geldik amcacım.
herifinin tekinin wifi ismi ' az ye de kendine internet al' ve bunu her gördüğümde kendi internetime rağmen şifresini patlatıp internetini hunharca sömürmek istiyorum.

(bkz: nasıl hacker olunur enter)
kaldırımdan giden motor, bisiklet ve pazar yerinde pazar arabasını dikkatsizce kullanan koca götlü geri zekalı kadınlar.