bugün

yazarları göz yaşlarına boğan olaylardır.
99 depreminde hayatını kaybeden insanlar haberinde ağlamıştım.
hayat güzeldir filmi hüngür hüngür ağlattı beni.
ogün samast'ın yakalanması. hayatımda daha fazla gözyaşı döktüğüm bir olay hatırlamıyorum.
beni akasya durağı çok hüzünlendiriyor hele bir de onu izleyenler yok mu..
kemal sunal ve barış manço nun ölüm haberi.
küçük bir çocuğun babası tarafından dövülmesi.
muhsin yazıcıoğlu-üşüyorum şiiri ve sonrasında kurban gittiği suikast..
yaşlı birine kötü davranıldığını görmektir. kesinlikle dayanılmaz birşey.
şu anda başta suriye ve filistin olmak üzere birçok islam ülkesinde müslüman kardeşlerimin haksız yere öldürülüyor olması.
2 yıl önce arkadaşımın abisi vefat etmişti çok seviyordum hüngür hüngür ağlamıştım.
lise yıllığımı okurken ağlıyorum.
bir babanın çocuğuna istediği şeyi alamadığı zamanki yüz ifadesi,
huzur evindeki kimsesiz amca ve teyzeler.
sokak çocukları.
aç sokak hayvanları.
yatalak hastalara kötü muamele edilmesi ağlatır. Gerek filmlerde, gerek gerçek hayatta..
cennetin çocukları filminde ali birinci olduğunu öğrendiği andaki yüz ifadesi...
Çocukluğumda beni en çok ağlatan olay, kahvede babamı yancı olarak görmemdi. Umarsızca oralet içiyordu, hiç durmadan.. Yıkılmıştı hayallerim.. para isteyemeden ağlayarak dışarı atmıştım kendimi....
en son 3 idiots filminde ağlamıştım. Öyle olağan şeylere ağlayamıyorum yok çocuk öldü babası bilmem ne de bıybıy.
(bkz: duygusal olan şeye ağlayamamak)
recm cezası. dünyanın neresinde olduğunu duyarsam duyayım içim parçalanıyor..

(bkz: soraya yı taşlamak)
senin baban öldü mü ?
(bkz: sünnet)
ezginin günlüğün'den rüya isimli şarkıyı dinlemek.
çok küçük olaylara bile üzülen duygusal biri olduğumdan dolayı buna cevap vermicem.
1.si dedemin vefatı.
2.si yeşil yol filmini izlediğim gündür. *

edit : eksileyen kardeşim. ne olur eksileme nedenini mesajla bana söyle. şuan ki ruh halini merak ediyorum.
babamın vefatı. bu acı yıllar geçse de kurutmaz gözleri.
3 yaşındayken annem marketten bana çikolata almadığı zaman.

evet, o günden sonra ağladığımı hiç hatırlamıyorum. biraz duygusuz bir insanım. *
anlaşılamayıp yalnızlık çekmek, sonucunda insan için içinde olsa ağlıyor göz yaşı akmasada.