bugün

Belirttigim gibi miyop astigmat sinuzit.
Hiperaktivite.
(bkz: nefes alma sendromu)

sürekli nefes alma hastalığı.

şaka değil ya ciddiyim.

koşarken falan şiddeti artıyor, sigara içerken sıklığı azalıyor, uyurken arada bir alıyorum.

geçen gün tedavi için doktor ağzıma cüzdan soktu. burnumu da stratosferi..ay, steteskopun iki ucuyla kapattı. az kalsın ölüyordum amk.

geberiyordum la yok çaresi, tedavisi. ha, bazı renkli saçlı kızlar var; nefes kesiyor ama o ayrı. hep olmuyor. keşke olsa. sözlük beni evlendirsene.
düşünmek.
melis.
insanı mutlu eden hastalıktır.
fakirlik.
migren, astigmat.
hipotiroid ve tip 2 diyabetvar ama 2 yıl içersinde geçeceğini söylüyor doktorum.
sinüzit ve astımdır.

astım teşhisi taa ilkokulda konulmuştu, ama astım şiddetini yitirir ve geçmezmiş.

ilaç falan kullanmıyorum ve alıştım galiba. arada krizimsi şeyler olmuyor değil.
(bkz: Gastrit ülser)
mekafili hastalığı var bende çok acı ama öyle ne yapsam çaresini bulamadım. bakirliğimi ilk olarak volkswagen beetle ile kaybettim 14 yaşındaydım ve şimdiye kadar 700 arabayla seviştim hatta bir çok kez katlı otoparkta arabalarla grup deneyimimiz oldu çok heyecan vericiydi.
adını bilemem. Hastalık mı onuda bilmem. Mesela merdivenleri sayarım, dıkex eşyalara ortadan basarım, hayalimde kuş beslerim, akşam ewe çağırırım, son basamaktan sağ ayakla inmek, ayakabaları dizmek.
bağsur, erken boşalma ve sinüzittir efenim.
Fmf tir.
Alerjik astım.
Gilbert sendromu, boyun düzleşmesi. Tedavisini bırak ilacı bile yok. Kan bile bağışlaya mıyorum.
kellik. Ulan uzaya neredeyse dolmuş hattı koyacaklar bi bunun çaresini bulamadılar.
Sözlük.
heterochromia iridis.
ulser.
panik atak. üstelik, Üstüne boolca anksiyete eklenmiş olarak...
sinüzit, yaz kış sümüklü gezer mi bir insan.
AŞIRI sinirli olmaktır.
kronik alerjik astim.
hipotiroididir teşhis edildiği kadarıyla.
çok fazla düşünüyorum bu da hiç hoş bir hastalık değil.
mide fıtığı.