bugün

yazarlari su fani hayatta mutlu eden yasama istegi veren seylerdir.

evvela inancim.
annem
kedim
gamsizligim
gerceklesmese de hayallerim.
ailem,dostlarım,işim.
Nişanlım sevdiğim ve ömrümü adamak istediğim adam ve ailem.
hayal kurmak.
Maalesef yok. Ölü gibiyim.
(bkz: seks)

Ölünce yapamayacağız zaten olm napalım şu stres dolu hayatta beni hayata bağlayan tek mutluluk kaynağı. O an tüm dünya dertlerini unutursunuz. Ölünce de yapılabilir mi hep merak etmişimdir ama eğer böyle birşey mümkünse biraz da ölüp diğer taraftaki fantezileri denemek gereklidir.
Ne zaman kendimi çok mutsuz hissetsem bu videoyu izliyorum. Her şey geçeri anımsatıyor bu dede bana. Allah razı gelsin kendisinden.

https://twitter.com/ecuIa...s/989900925073608704?s=09
Korku filmleri.
Benim bu hayattaki en büyük tutkum korku filmleri.
Ailem sanırım. Mutlu etmeseler de hayata bağlıyorlar. Türkiye şartları gereği hiçbir şey mutlu etmiyor, zevk vermiyor. Depresyonun diplerindeyiz hasan mezarcıya şükür.
Yok sanırım. Evet düşündüm yok.
Mutlu etmese de hayata bağlıyor. (bkz: Nefes alma refleksi)
‘ Anne with an E’ dizisi .
görsel
Mutlu eden yok ama hayata baglayan her ne kadar umudum az olsa da; gelecegim. Onun disinda resim cizmek. Zaten gelecegimi de resim icin merak ediyorum. Yoksa merak edilecek bir sey de yok swh
En az ikisi var olduğu sürece intihar etmeyeceğimi bildiğim hayat ipleri, yaşam destek üniteleri. Bebeğim ve Ailem, para, yazmak, seks, kedim, araba kullanmak, kumar, cohiba, glenfiddich, vauen, doksanlar-erken iki binler metal şarkıları, netflix, amazon, coupland. Allah bereket versin.
Hayata tutunmamı sağlayan bir sürü etken ve neden var çok şükür ama mutlu değilim.
alkol, bukowski, müzik.

ve bazı yazarlar.

ve kadınlar.

bunlardan haz aldığım için erken ölmekten korkuyorum. sonu yok biliyorum, şimdilik ölümüne kadar da hayattayız. afiyet olsun.
uludağ sade gazuz.
hala yaşıyor olmam benim için yeterli bir sebep. hayatın kıymetini biliyorum.