bugün

instagram'da bugün trend olan bir akım. başlığı bu saatte açtığım için yarın büyük ihtimalle unutulacak ama zaten kızlarımızın kış aylarında seksi fotoğraflarını gösterememekten muzdarip olup kullandığı taktiği fırsat bilen akbaba erkeklerin tuzağı olan yaz gelsin artık fotolarına gelen yoğun bir ilgi var. herkes yaz gelsin ayağına... neyse, kimse kimseye karışamaz. ben de takdir ediyorum bu trendi ama lütfen herkes her şeyi bildiğini kabul etsin. yeter artık bu kadar saçmalık...
esra instagramına atmıştı güzel bi foto. kız nerdesin gel buraya.
görsel
güzel ayaklı sözlük kadınlarından ayak görseli içeren foto olursa tadından yenmez.
şuraya doğal gaz faturasını bırakayım.
yok foto moto. yaz bi gelsin hepiniz ay yandık bıktık bu ne az serinlik diye ağlayacaksınız. ama fotolarda herkes mutlu ya herkes yazın nirvanada
görsel
fedon denize düştü.
atardım ama artık görsel eklemiyorum. öncesine ekledim hesap kitlendi.
yaz gelsin de en sevdiğim elbisemi giyeyim. ewed
bugün biraz yağmur yağmasıyla birlikte kızlarımızın instagram hesaplarından tekrar aktive ettiği akım...
Yaz gelmesini isteyen instagörllerin ve instakaslılarının oluşturduğu bir Dilek çemberi, ritüel.
(img:#2230660)
Evimizin önüne havuz yaptıracak paramız yoktu. Çareyi leğende bulduk. Kardeşlerim ve ben cıbı cıbı yapıyoruz.