bugün

acı verir. bütün arkadaşları tatile gitmiş çocuk gibi yalnızsınızdır. sokağa çıkar adam bulamaz evde gidersiniz. 90 gün boyunca mastürbasyon yapmaktan iliğiniz kurur ama mecbursunuzdur. ya mastürbasyon yapacak ya da televizyonu açıp doktorları izleyeceksiniz.
uğraşılacak bir meşgale bulunamazsa bir çeşit işkenceye maruz kalmaktır. evdeki her türlü zaman geçirten, uğraştıran şeylerle ilgilenmek en akıllıca ve doğrusu olacaktır.

örneğin ben satrançla ilgileniyorum şu sıralar. yavaş yavaş, acele etmeden öğreniyorum.

yapacak bi' şey yok!
bilmem kaç senedir içinde bulunduğum durum. sosyal fobi zor zanaat azizim.
hava sıcaklığının bilgisayar karşısında yamulttuğu maldır. vantilatör ile birleşerek hayatını devam ettirir. havanın serinlemesi ile beraber gelen mesajla kendini sokağa atar. ama ertesi gün hayatına kaldığı yerden devam eder sıcak sıcak. benimdir o.
evet son 1 aydır yaptığım durum tatilden geldim* ve son 1 aydır hayatım şu sabah 12 de kalk kahvaltı yap, haberleri oku, sözlüğe gir dota oyna* kitap oku uyu. aslında bu işler için birazda maddi durumun iyi olması ve iyi bir arkadaş çevresi gerekir. **
insanı küfürbaz yapar.
ramazan ramazan isyan ettirmeyin lan beni!
Yalnız değilmişim demek ki. Sen bütün yıl sınavlara, hocalara, okula, çalar saate, okul formasına, eşek ölüsü gibi çantaya lanet et sonra yaz gelsin evde otur. Peki sorarım; Nerede bu devlet? Olmuyor abi, okul varken tatil daha cazip geliyor insana. Çok isteyipte elde edememek mantığı.
oturmaktan götün terlemesine neden olur.