Kendi mutluluğunu pek önemsemeyip başkalarının mutluluğu için çabalayan saftrik.

Bunun farkında olmama rağmen devam ettirmem de.. Neyse, kimse kendinizden önemli değil demişler.
Buyrun benim.
Tanim, fedakar bir erkektir.
Kabul görme çabası yüzünden verdiği tavizleri gezegenlerin dizilimine bağlayan diğer moronlardan farksız olan burcun erkekleridir.
Arabesk bir ruha sahip olmayip her durumdan gulunecek bir sey muhakkak cikartir.

Arkadas gruplarinin olmazsa olmaz aranilan tipidir, nerede muhabbet goygoy orada basroldur, nesesi muhabbeti kraldir. Ulan ne adamsin be dedirten.

Eglenceyi ve eglendirmeyi sevdiklerinden taklid konusunda da yeteneklidirler, bu da iyi bir gozlemci olduklarinin kaniti (kimin ne oldugunu ona sorun)

Insanlarin ne yaptigiyla fazla ilgilenmediginden, herseyden habersiz oldugu sanilsa da aslinda herseye vakiftir fakat bunu belli etmek onun icin bi zahmettir. Girmez.

O kadar pervasiz, umursamaz, dertsiz tasasiz gorunumlerinin altinda yatan cocuk kalpli merhametli tarafi da vardir ki, gosterissiz kendiliginden olagelmis bir dogallikta nadir anlarda goz kirpar.

Sonuc olarak uzuntusunu icinde yasayan, eglence odakli, insan sarrafi olma potansiyelinde, ozgur ruhlu, acik goruslu, dogal, samimi ve ictendir.

Arkadas yelpazesi genistir, ketumu sereflisi serefsizi onunlayken evindeymiscesine rahattir ve hayata kisa bir mola vermek gibidir onunla bir zamani paylasmak.
vay amk, ne acayip adammışız lan!
mensubu olduğum erkek taifesidir.
hayatında hep mecburiyetlere bağlı işler yapmak zorunluluğu hisseden sığırlar bizi anlayamazlar.
adamın dibiyizdir ayrıca.
Bir gün her şeyin üstüne çok fazla düşünmesi ölümüne sebebiyet verecektir. Bkz: ben
Sanirim terazi kadinindan sonra en cok dusunen burc. ruh ve sinir hastaliklari hastanesinde dusunen kadin heykeli olma yolunda adayim. Muhtemelen oda dusunen adam olarak yanimda yerini alir.
görsel
Adamdır adam!!!!
Yavşaktır. Yavşağın önde gidenidir. Üff çekilmiyorlar, bilmişlik taslamaya bayılıp bilmiş insanlardan hoşlanmıyorlar pek komikler cidden.
görsel
Metal müzik dinlemeye yatkındır. Sadık değildir. Siz onu aşkım aşkım diye bunalttıkça, 5 manitaya birden yazar instagramdan... Kincidir. Ufak da olsa kendine yapılanı asla unutmaz ve takar. Sorgulayıcıdır. Günde 10 km'ye yakın yürüyebilir. Dinle arası pek yoktur. Tarih konularını sever. Psikolojileri kolay bozulmaz, korku filminde siz bir sahneye bakamazken o dikkatlice bakıp kahkaha atar çünkü ufak ayrıntılara takılır ve farklı bakar. ilk adımı sürekli kızlardan bekler. Herkesin gözü bende olsun kafasındadır. Bir yere alışamadılarsa cehennemdeymiş gibi hissederler. Anlamak güçtür. Farklılığını her yerde ortaya koyar. Giyinmesini bilir ve parfümsüz çıkmaz dışarı... Takıntılıdırlar. En pis huyları uyku düzeni yapamamalarıdır. Hayal kurmayı severler. Yaratıcıdırlar her konuda... Sex bağımlısılardır ama çaktırmazlar.
kardeşimdir ve ders çalışıyor malum üniversite sınavları ama bunun yay burcu olması ile ilgisi olduğunu sanmamaktayım.
Yürüyen özgürlüktür. kimse iğne ucu kadar bile olsa moralimi bozmasın, kimse bana karışmasın modunda gezerler ve kıskançtırlar.
Kendini ilk başta ortamda kolay sevdirse de patavatsızlıklarıyla tekrardan soğutmayı başarır. Kendimden biliyorum. Ama bu soğuma çok sürmeyecektir.
en mükemmel erkektir.
(bkz: ben)
Geri kafalısı hiç çekilmez.
Nikah masasına oturtmak zordur. Kendimden biliyorum.

Umarım bu huyumuz yüzünden hiç bir temsilcimiz müzmin bekar kalmaz. *
Feyk yaylar kaybolsun, meydan hakiki yaylara , gerçek erklere kalsın. Evet.
farklılıklardan hoşlanırlar. sıradan şeyler onlara göre değildir pek. seyahat etmeyi ve keşfetmeyi severler. karşı cins üzerinde etki alanları geniştir çünkü birikimlidirler. siyaset konuşmaya bayılırlar. oyunlarda genelde şans onlardan yanadır. ola ki yenildiklerinde karşısındakinden akıl ve taktik almayı sevmezler.
bunlardan iki tanesine duygusal anlamda denk geldim. ikisi de dengesizin tekiydi. dostum olan yay erkeklerini hariç tutuyorum. onlar mantıklı, ölçülü, entelektüel ve hoşsohbet insanlardır. ben denk geldiğim bu iki hastadan bahsedeceğim.

biri seviyormuş gibi göründü. yıllarca ne halt yediği belli olmadan bir gelip bir gitti. en sonunda da saçma sikik bir sebepten defoldu. benim her anlamda seviyemden çok aşağıda bir kıza gitti. benden daha güzel, eğitimli, anlayışlı birine gitse yeminle içim yanmazdı. ki ben boğa burcu kadınıyım. ne kadar çok ve sahici sevdiğimizi bilenler bilir.

diğeri ise yakın arkadaş olmakla yetinmedi. bana duygusal anlamda bir şeyler hissetti. bunun olmayacağını söyledim, dostluğumu kaybetmemek için kabul etmiş gibi göründü ama öyle olmadı. sevmeye devam etti. ben uzaklaşmaya çalıştıkça iyice yapıştı ve bu sefer giden taraf ben oldum. böyle açık açık siktir çekip gittim. başka türlü anlaşılmıyorsa demek.

yay burcu erkeği ya aşırı yapışıyor ya da muhatabına değer vermiyor. aşk bunlara göre değil.
gergindir.
isim verebilir misiniz? bu şekilde bir yere varamayız zira.
Egosu tavan yapan hatta nirvanaya ulaşan erkeklerin dahil olduğu burçtur.
ilgi gösteren kızların peşiden koşmaz koşturur adeta. Sen onun peşinden koşarsın o sadece adım atar. Sinsidir bir çok akıl oyunları oynar ve bu nedenle gardını indirmez. Asla ve asla onu çözemezsin gizlemlidir ve keşfedilmeği ister. Fazla sorgu suale gelemez ama kendisi seni sorgu manyağı yapar. Tüyo vermek gerekirse az peşinden gidin sonra baktınız kafasını kaldırıp baktı aynen topuk. Şimdi kendisi düşünsün.