bugün

yay burcu erkeği

bunlardan iki tanesine duygusal anlamda denk geldim. ikisi de dengesizin tekiydi. dostum olan yay erkeklerini hariç tutuyorum. onlar mantıklı, ölçülü, entelektüel ve hoşsohbet insanlardır. ben denk geldiğim bu iki hastadan bahsedeceğim.

biri seviyormuş gibi göründü. yıllarca ne halt yediği belli olmadan bir gelip bir gitti. en sonunda da saçma sikik bir sebepten defoldu. benim her anlamda seviyemden çok aşağıda bir kıza gitti. benden daha güzel, eğitimli, anlayışlı birine gitse yeminle içim yanmazdı. ki ben boğa burcu kadınıyım. ne kadar çok ve sahici sevdiğimizi bilenler bilir.

diğeri ise yakın arkadaş olmakla yetinmedi. bana duygusal anlamda bir şeyler hissetti. bunun olmayacağını söyledim, dostluğumu kaybetmemek için kabul etmiş gibi göründü ama öyle olmadı. sevmeye devam etti. ben uzaklaşmaya çalıştıkça iyice yapıştı ve bu sefer giden taraf ben oldum. böyle açık açık siktir çekip gittim. başka türlü anlaşılmıyorsa demek.

yay burcu erkeği ya aşırı yapışıyor ya da muhatabına değer vermiyor. aşk bunlara göre değil.