bugün

şeytan tüyü var pislik naletlerde.
(bkz: Bana aşık olma erkeği)
benimdir.
eğer aşık olursak gözümüz kimseyi görmez. yani benim için geçerli bu. hatta hiç taviz vermem dediğim şeylerden bile taviz verilebilir.
bir yay burcu erkeği olarak yazılanların çoğuna katılıyorum.
eğlenceli varlıklardır. ama uzak durmakta faide var. herhalükarda.
Aralık ayının başında doğan xy kromozomu taşıyan erkektir.

Genelde “ne yaptığı bilinmeyen” çılgın bilim insanları olarak hayatlarını sürdüren yay burcu erkekleri, bilimle ilgilenmeyen kesimler tarafından anlaşılmamaktadır.

Özgürlüklerine düşkün oldukları için kendilerini bir yere, bir zümreye ait hissetmekten hoşlanmayan bu ponçik arkadaşlar; çoğunlukla kültürel geziler yapmayı(red light district falan), sakin yerlerde vakit geçirmeyi severler.

Eğlenceli ve hoşsohbettirler.

Hissettiklerini, düşündüklerini, duygularını dosdoğru söyledikleri için bazen apışıp kalmanıza neden olsalar da, kendilerinde şeytan tüyü olduğu için isteseniz de kızamazsınız.

Genel itibariyle ağırbaşlı ve kibardırlar.

Hayata bağlı olmalarına rağmen bu ağırbaşlılık nedeniyle ilerleyen yaşlarda(yaş çok ilerlemese de ona ilerlemiş gibi gelecektir) hayatın koşuşturması ona ağır geliyormuş gibi davranır.

Saçlarını yoluk yoluk yapasınız gelse bile, çok iyi niyetli oldukları için kırmak istemezsiniz.

Daha çok elit bir yaklaşıma sahiptirler. Kokoreç yemezler, mangal yapmayı sevmezler, sahilde midye dolma yiyelim deseniz içerisindeki ağır metalleri periyodik tabloda gösterek iştahınızı kaçırırlar.

Siz sucuklu tost yaparken; o domates, mozarella, feslegen ve avakado’lu sandwich yapar.

Sık sık farklı gezegenlerden olduğunuzu düşünür, hala aynı dili nasıl konuştuğunuza bir türlü anlam veremezsiniz.

Klasik bir romantizm anlayışları yoktur. Doğumgünlerinde ellerinde çiçekler sizi karşılamayabilirler. Yadırgamayın, sonuçta o da insan, onun da annesi babası var *

Unutmadan, bir de mis gibi terazi burçlarını beğenmezler. *
Kasımın son haftasından 21 Aralık(dahil)a kadar doğan erkeklerin burcudur.

23 kasım - 21 aralık.
+Fazla umursamaz ve vurdumduymaz.
+Değer verince göklere çıkartır, sıkılınca ayrılır, kısıtlanınca ayrılır.
+Zevkine en az bir boğa burcu kadar düşkündür.
+Kova burcu gibi o da gezmeyi tozmayı sever ve özgürlüğüne düşkündür.
+iyimser takınır; bu ona yarar sağlar ve istediğinden vazgeçmez yinede tembelliği tuttuğu çok olur.
+ Aslan burcu gibi kendini çok beğenir.
+ Güleryüzlü ve patavatsızdır. Dürüstlüğe önem verir.
+ En güzel uyumu Aslan burcu kadınıyla yakalayabilir.
Patavatsız ve tembelim doğru.
duygusal yolculuklar yapmayı seven, romantizm'in dibi erkeği. o kadar romantik oluyor ki bu erkekler, hatunlar bu kadar romantizm fazla deyip kaçıyorlar.
Oku daima yanında olmalı.
Size kendinizi özel hissettirip, sizi sevdiğini söyleyip, sürekli görüşmek isteyip tam evet aradığım kişi bu dediğiniz anda "ben yapamayacağım, depresyondayım, uzun ilişki şu an sürdüremem" gibi şeyler söyleyip, sizin tamam o zaman sevgili olmamıza gerek yok normal aradaş kalalım madem demenize rağmen arkadaşlık ilişkinizi de bitirip, sizin karakterinizle taban tabana zıt, creepy bir hanımla sevgili olabilirler. Ne istediklerini bildiklerini sanmıyorum bu yüzden.

Bunun bir de sizin için ölüp bitiyormuş gibi davranan, ıkına ıkına aşkını itiraf eden, sevgili olduğunuzda sizin yanınızda dünyanın en mutlu adamı oluveren, mektuplar yazan, romantiklikler yapan, sonrasında "ya ben seni seviyorum ama aşık değilim, arkadaş olarak hep konuşabiliriz" diyen versiyonu var ki gerçekten anlaması güç. Neden yaptınız olm bunu bana?
en iyi anlaştığım erkek burcu. kovalarla da iyi anlaşıyorum da aşırı moron ve sıkıcılar suç bende değil yapacak bir sey yok.
Anlatılmaz yaşanır.

Bir yardım kutusu uzağınızdayım.

Not: fakir ve seksiyim. Ama daha çok fakir.
en iyi anlaştığım insanlardır.
19-24 yaş arası yay burcu beylere buradan göz kırpıyorum.
zor beğenen:
Elimden kaçırmak üzereyim.
Hayalperest ve inatçıymış.
ben de yayım. evet o çok adı geçen yaş aralığındayım. şunu da söylemek isterim ki beni piç olmaya hayat zorladı. temiz sevdiğim kızlar piç erkeklere heves salınca ben de piç oldum. şimdi hanımlar afedersiniz ama eğleneceğim diye götünüzü yırtıp piçlere verdiniz. evleneceğim diyen adamları geride bıraktınız. şimdi kim bana diyecek ki senin bu yaptığın yavşaklık ? kim ? kim ? masum kızlar mı diyecek ? evet, bunu söylemek yalnızca onların hakkı ! diğerlerinin değil.

Peki hanginiz masum ?
Dahil olduğum sınıf. Hala ben bile kendimi çözebilmiş değilim. Ne istediğim tam bir muamma. Kararsızlık bu grubun en belirgin özelliğidir bence.
efendim canım.
burçlara inananları eleştirmeye geliyordum ki beni anlatmış birebir harbi. durup düşünesi geliyor insanın acaba doğru mu la bu burç şeyleri diye.
Ruhu özgürdür,Dobradır tersine denk gelirseniz sizin kim olduğunuza bakmaz duymak istemediklerinizi çatır çatır yüzünüze söyler delikanlıdır.
'' tamam hallederiz, felaket tellallığı yapıyorsun, tammam yaparız buluruz ederiz amaaannn'' şeklinde bi rahatlıkları olan erkeklerdir. bazen boğasınız gelir.
ayran gönüllüdür. geçici mutluluk verir. uzak durun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar