bugün

entry'ler (71)

sneijder

maç yorumları yine hititbette güvenipte yatırmadığım kuponları hep tuttu arkadaş, bu sene güvenip sneijder abimizin kuponlarını yapacağım

kürt olduğum için 57 gün çaylaklık cezası aldım

bir arkadaşımızda kürt olduğu için çok kısa sürede ekside yazar olmuştu. öyle deyollaaaa onların yalancisiyim.....

şenol güneş e çelme takan 3 harfliler

sik mi o üç harfli?

kızların otobüste çirkin erkeğin yanına oturmaması

onların amlarina koyayım çok afedersiniz. çirkinim olum ben çirkin, hem de çok çirkin.

intihar etmemek için bir sebep

görsel
bu yeterli sanırım ...

zaman makinen olsa geçmişe mi geleceğe mi gidersin

geçmişi sikeyim. sanırım anlatabildim.

bakire bayan nasıl anlaşılır

şu dolu leğene oturtursun, blub blup diye hava kabarcigi cikartiyorsa gecmis olsun bakire degildir.. bi arkadaş söyledi %100 çalışıyor.

eski sevgili ile tekrar sevgili olmak

eski karisiyla/kocasıyla yeniden evleneni gördü bu gözler. insan aynı şeyi yapıp farklı sonuç niye bekler...

ortaöğretim kırtasiye camına yazılacak sloganlar

"çocugum çok zeki ama calismiyor" kitabi degil aşısı geldi.

cuma namazına gitmeyip adamım diye dolanmak

hayırlı ciimaaalarrrr...

aşkım sen ikincisin diyen patlak kız

yarışta üçüncüyü geçen ikinci olur, ikinciyi geçen birinci. ikinciyi gecmek icin cabala dostum....

yazarların en gıcık olduğu akrabaları

dayı nedir dayı. ne s2me yarar.

soylu bir aileden gelmek

dedem hicaz demir yollarını yapan baş mühendis, lozan heyetinde üye, ilk nafia bakanı diye özür mu dileyeyim. sadece gururu ve kılıcı kaldı bize. başkaca bir bokumuz yok..

kuranda geçen tek bir mantıklı cümle söyleyin

ümmi adama "oku" dediler, sonrasını okumadım.

telefon rehberindeki ilginç isimler

esimin adi gülerman, ilginc olan o degil. onu superman diye kaydetmistim bi aralar....gorduydu telefonu götüme sokacaktı neredeyse..

düğün istemem diyen kız

yalan söylüyor, sikecek demedi deme.

okul öncesi öğretmenliği

okul öncesi ögretmeniiiiii. bir kitapci olarak pas gecemeyecegim baslik. dinle hele ogretmenimsi... bölgemde tanıtımını ve satışıni üstlendiğim öne çıkan ürün olan hoppalak ile zıppalak eğitim seti.bilen bilir, ürünün kahramanı yerli ve milli iki kurbağadır..hem kitapçı hem de 4 yaşında çocuğu olan baba olarak gözlemim..bizim kurbağayı beğenmeyip sınıf içi etkinliklerinde yazarının grimm kardeşler ;yani jacop grimm ile wilhelm grimm'in olduğu kurbağa prens masalının çizgi filmini ve hikayesini çocuklara servis eden sevgili öğretmenim..grimm kardeşlerin kurbağası nerede? abd' de arizona'da çölün ortasından geçen otobanın kenarında.burada yaşayan kurbağanın tek özelliği dudaklarının çevresinde çok etkili bir uyuşturucu taşıması.. imdüüü kahramanımız günlerdir aç ve susuz otoyolda bir yerden bir yere yaya seyahat eder. açlıktan ölmek üzeredir. kurbağayı görür, yemek için ağzına götürür ve kurbağanın dudaklarındaki uyuşturucu kafayı bir milyon yapar.. hafiften kendine gelir ve kurbağa artık yoktur onun yerinde, yakışıklı bir adam vardır.. kurbağa yakışıklı bir adam olduğuna göre kahramanımız kim, kadın.. arizona'da otoban kenarında müşteri bekleyen fahişe bir kadın.. bizim kurbağanın yaratıcıları senin benım gibi anadolu insanı. kurbağayı prens yapıp üstüne üstlük bir de ata bindiren bizler olsak almayın anam seti.. arizonalı fahişenin şizofren hayalleri bir tarafta, nesimi'nin, yunus'un, nasrettin'in kurbağası diğer tafarta... haydi bakalımmmmm.. hele bir de pamuk prenses ve yedi tane götten bacaklınız var, o başka bir trajedi.. prenses eve girip hiçbir götten bacaklıyla sewişmedi, verilen mesaj cüce sevemez,sewilmez sewişemez. cunku okul oncesi ogretmeni kotu sevisir talep gormez. bunu bilen ogretmenimsi pambik premsesi sewistirmez. popüler kültürün ürünü prens değilsen sevilmezsin, sevemezsin sewisemezsin. bunun için de diğer setimizi inceleyin diyecem kızacaksınız... ben sizden korkuyorum ve oglumu sizden uzak tutuyorum. ben oğluma masalların doğrusunu anlatıyorum, araç olarak yerli ve milli kurbağa kullanıyor, caaanim prensesi de götten bacaklının koynuna sokuyorum... kitaplarımız seçkin kitapçılarda................................dinimiz amin

insan olmasaydın ne olmak isterdin

görsel
aha da bu olmak isterdim. ormanın psikopati bal porsuğu.

ailen ile görüşmeni istemiyorum diyen kız

üstüne sıç ve kaç dostum....

sözlük yazarlarının maddi durumu

iki yıl öncesine kadar bir milyon yıllık cirosu olan şirket sahibiyken, bugün beş kurussuzum. öylesine ıyi geldi ki,yedi yıllık karıma yeniden aşık oldum, duruşuna, tavrına kurban olduğum. ama bir daha düşmemeye and içtim. yeniden çıkarmıyım,? çıkarım diyorum artık. benim gibi obsesiften, kişisel gelişim kitabı yazarı tadında bir adam çıkarttın ya seviyorum kız seni gülo.