bugün

Saklandığına göre o da korkuyor sanırım. Korksun zaten insanoğlu bu belli mi olur tecavüz bile eder amk.
Üstünüze yorganınızı çekerek bertaraf edilirsiniz.
Ya yapma deme öyle gece uyuyamıyorum.
yok ki öyle bişey yok, hem yatağım baza benim altı dolu ki yok yok.*
Eğer üstünüz açıksa o canavar ayaklarınızı keser.
peçeteleri yatağın altına atan ergenlerin hayal ürünü.
Bazalı yatakların çıkması sonucu, tarihin tozlu sayfalarına giren canavardır...
Büyüdükten sonra, tecrübelerinizden mütevellit, yatağın altında usulca duran canavarın değil, dışardakilerin daha korkunç olduğunu anladığınız, gülümseyerek anımsadığınız canavardır...
Muhtemelen bir lazımlıktır, ama içindekiler canavarı aratmaz zaten.
canavardan çok sizi macera dolu bir diyara götürecek solucan deliği olabilir. hemen, şimdi, şu an yatağınızın altına girip gözlerinizi kapayarak onun kapısını aralarsanız çok ilginç şeyler olacağının garantisini size verebilirim.
(bkz: sen gelmez oldun)
Baza kullananlarin sinsice guldugu olmayasi yaratik.
bir bigfoot değildir.
freddy krueger her yerden çıkabiliyordu gerçi ama neyse. (bkz: özledik seni freddy reyiz)
hele birde belgesel izleyip yattıysan o canavar yılan, timsah, kertenkele olup ayaklarına dokunur. *
Aynı zamanda, sokakta yaramazlık yapıyosanız çingeneye dönüşürler.
Hayal gücü sınırsız olan ve Hayallere inanan çocukların düşüncesidir. Büyüdükçe bu yeteneğimizi kaybeder ve hayatın gerçeklerini görmeye başlarız ve korkmayız.
Kardeslerimden gelen rica uzerine mahalleden adam toplayip huzuruna gittigimiz canavar. 5 kisiydik ve canavar tekti ama o canavardi sonucta. Bir anda orta cikti, aslinda konusmak icin geldigimizi anlatmaya calistim ama olmadi. Derken amansiz bir mucadele basladi, ortaligi kan goturuyordu. Bizim ekip hizla cozuluyordu. Sayin canavar potansiyel olarak ortaligin am.na koymustu. 3 arkadasim canavar tarafindan oldurulmustu artik onlarin ailelerine ben bakacaktim. Artik 2 kisiydik ama bir anda hikmet abi ve adamlari geldi. Dengeler degismisti ve canavarin ustesinden geldik. Rtuk'ten ceza yememek adina bu kanli sahnelerde sansur uyguluyorum. Hikmet abi mafyaligi birakti bende onlara katildim artik canavar avliyoruz. Eger sizde canavarinizdan kurtulmak istiyorsaniz biz buradayiz. Fiyat icin benle konusabilirsiniz, saygilar efendim.
(bkz: golyat)
aslında harbi canavardır. çektim bunu bir ara dedim bilader senin mevzun ne dedi abim ekmek parası beni tutan şirket sizi korkutmazsam anamı sikecek az biraz para da alıyorum hele bi diş ısıram gidecem söz. neyse dedim acıtma şöyle bi dil attı gitti..
ayak yatağın dışına çıktığı vakit insanın farkında olmadan düşündüğü canavardır. bir an ayaktan tutup yatağın altına çekmesi beklenir. insan kaç yaşında olursa olur gerçekten böyle şeyleri düşüne bilecek kadar içinde ki çocuğu öldürmemesi gerekir.
(bkz: çocukken mutfağın ışığını kapattıktan sonra kaçmak)
yorganın içine iyice saklanarak; açıkta hiçbir yerim kalmayınca kurtulacağımı sandığım canavar. ( dı) * *
nedense hiç çıkmaz ordan. çişi gelmez, susamaz, özel ihtiyaçları yoktur. sadece orda durur ve hiç bir şey yapmadan çocukları korkutur. hemen ordan çıksın çabuk!
muhakkak her gece ba$ka bir yer yokmu$ gibi yatağın altına giren canavardır.
ve o canavardan bir yorgan boyuyla korunacağını zanneden saf çocukluk düşünceleri...
(bkz: şimdi gel de yat)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar