bugün

Son birkaç aydır 1 2 dk.

Ne ara uyuduğumu hatırlamıyorum.
Çoğu zaman 1 saat ve üzeri. 3-5 dk'da uyuyanları tebrik ederim. Uykunuzun kıymetini bilin.
10 dakikadan uzunsa çok büyük dert göstergesidir allah kolaylık versin.
Sabahın köründe uyandığım için kafamı koyduğum gibi uyuyorum. Lakin hep böyle mi, değil. Stresli olduğum zamanlar gözüme katiyen uyku girmez. artık yatakta bi o tarafa bi bu tarafa dönmekten midem ağzıma gelir, yine uyuyamam.
20 dakika ile 2 saat arası bir süre.
Tavana bakmaya doyana kadar olan süre.
Kafamın doluluğuyla ilgilidir bu

Bazen yarım saatte uyurken bazen sabaha kadar düşünürüm.
1 ile 3 saat arası değişiyor.
bazı geceler günün ilk ışıklarına kadar sürmekte olan süredir. kafana bir şey takılmaya görsün gelmiyor o canım uyku..
Şu sıralar sanırım 1 saati aşıyor,sağa dönüyorum sola dönüyorum ama uykuya gram dalmak yok.
bazen saatler sürmekte olan süreçtir. gece vakit çok daha yavaş geçtiğinden ömrünüzden ömür gider. kalkarsınız su içersiniz yatarsınız olmaz. kalkarsınız camdan balkondan bakarsınız hava alırsınız gene yatarsınız olmaz. kalkarsınız odanın içinde dolaşırsınız ama nafile. o zaman geçmek bilmez arkadaş o güneş sanki senin inadına doğmamaktadır..
Yaklaşık değerler vereyim efenim,
1 adet saat,
14 adet dakika,
26 adet saniye,
33 adet salisedir.
Birader nasıl bir şeydir bu (bkz: başak burcu erkeği) ya bırak be adam bari yatağa girince plan yapma yat zıbar dimi. Ama yok olmaz öyle illa dusuneceksin off of
0,00000381 yıl. Hayır sallamadım kuzum.
benim 5-6 saat kadar sürüyo, uyku düzenim yok, ben perişan..
ortalama yarım saat.
(bkz: yastığa başını koyunca uyuyabilen insan)
kedilerin sağa sola yerleşip masaja başlayıp guruldama faslına geçtikleri ana kadar geçen süredir. ortalama 10 dakika.
yorgunluğa ve ruh haline göre değişecek olan süredir. evet.
kafanızda dolaşan tilkilere göre değişkenlik gösteren süredir.
benim uykuya dalışım söylenilenlere göre yastığa beş kala tasarlanmış.
3. Saatin içindeyim hadi hayırlısı.
Isik hizini gecmis oluyoruz zaman durmus oluyor.

Asrin bulusunu yaptim amk.
Yatağa yattıktan sonra ki uykuya dalma süresidir.
Minimim 1 buçuk saat
maksimum 5 saat olarak cevap veriyorum. Yatar yatmaz uyuyan insanlar nasıl yapabiliyorlar acaba? ilginç gerçekten.
Gece geç saatlere kadar uyumayan insanların zeki oldukları saptanmıştır. Gece 4 ' te yatıyorum, bu yargıyı doğrular nitelikteyim.