heyecanın doruk yaptığı anların en babasında gaza gelen ve anın şehvetinden coşan er bünyenin önceden düşünmeden apansız yaptığı tekliftir. malum olay sonrası heyecanı giden bünye aniden teklifini anımsayacak ve suratının aldığı ifadenin ardından kıvırma veya şakaya vurma çabaları unutulmayacaktır.
ciddi olarak teklif edilmesi durumunda ise; " nasılsa bir ömür yataktan çıkarmayacağım seni bari teklifi de burada yapayım " alt mesajı olabilir.
(bkz: bir miskinin hayatı)
"artık karımla yatmak istiyorum" demektir, ama pek romantik bir teklif de değildir.
boş bulunarak, hormonlarımızın vermiş olduğu mutluluk ile ani bir zevk akışı sonucu azımızdan çıkabilecek tekliftir. sürekli aynı hissedeceğini sanan insanların boş boğazlılıkla söyleyeceği şeydir.
koltukta yapılacak bir evlenme teklifinden çok da farklı olamayan durumdur. çünkü bu esnada mekandan çok teklifi yapan kişi, teklif yapılan kişi ve teklife verilecek cevap çok önemlidir, gerisi teferruattır. *
Kesinlikle önceden kurgulanarak icra edilen bir teklif türü değildir. Bu haleti ruhiyede evlilik kararının alınması genellikle sakıncalıdır.
-benimle evlenir misin raziye?
-ahhh numan dur önce bir geleyim de sonra düşünürüz.
sms le gelen tekliften sanırım daha iyi olanıdır.
- benimle evlenir misin nalan?
+ yine erken boşaldın di mi hulisi.
abazanlığın doruk yaptığı durumlarda sevdiceği sevişmeye razı etmek için evliliği dahi gözden çıkaran kişinin fevri teklifidir.
- benimle evlenir misin gülay?
+ zaten şu dakkadan sonra evlenmezsek babam ya seni vurur ya beni necaticim.
- kalbini sev gelinlik giy! gülay.
+ varım diyor!
- oh diyorum ben de. oh!
+ e yedin bi b*k köküne kadar sok o zaman.
- ok.
(bkz: yatakta evlenme teklifi alan kadın)
-evlenmeden olmaz
-benimle evlenir misin
tam orgazm olacak zamanda;

erkek: benimle evlenip ömür boyu bu yolda yürümeye ne dersin?
kız: EVETTT!!! geliyorum..

gibi cevapların olabileceği bir tekliftir...
duyguları sadece yatakta beliren kişinin yaptığı eylemdir.
ne istediğini kısaca söylemeye çalışmış dayanamıyorum artık demektir karı vermeyince tabi.