bugün

Yastığa sarılarak uyumanın ne amlama geldiğini düşünürsek; şeker, hatta bal lokma tatlısı erkektir.

o uyurken onu oturup izlenilesi, başı okşanası erkektir.
yanakları mıncıklanır ki bunun
benimdir, yüz üstü sarılarak uyurum alttan geçiririm elimi de buz gibi olur. akvaryumumu izleyerek uyurum.
yastığı silkmesinden korktuğum erkektir. yastığı lekeli mi kontrol edilmesi gereken erkektir.
yalnız erkektir, alışkanlık yapmıştır evlenirse bu sorunu cozebılır.
yalnız erkektir, annesi terketmiş erkektir. şefkat komasına sokulması gereken erkektir.
başkasında kaldığınızda rahat edememeye sebep olan huydur.

küçüklükten beri çift yastıkla uyuma alışkanlığınız varsa sıkıntılı bir durumdur. (bkz: kanka bi yastık daha versene)

eğer kız arkadaşınızla uyuyorsanız sorun yok, aynı rahatı fazlasıyla yaşarsınız.
özleyen erkektir be baba deli gibi hasret çeken erkektir.
Rahatına düşkün erkektir.
hatta yastikla cesitli fanteziler dener. mesela yastigi musculus pectoralis major ve musculus rectus abdominus arasindaki hatta dik tutmak, nefes tutup onun dik kalmasini dikkatle incelemek gibi.
benimdir. yastiksiz uyuyamayan, sık sık uykusu bölünen erkektir.
Duygusaldır. Duygusal adam da hafif ılıktır.
benimdir. bir yastığa sarılır 1 yastığı 2 bacak arama koyar başımın altına yastık koymadan yatarım.
yastığı zikerde o maazallah. ibne seni.
Sevgi mahrumu insan tipidir, cinsiyeti yoktur, sevgiye ihtiyacı vardır.

(bkz: bu arada berjantotr, her bulduğuza kerkinmiyoruz efendim)
(bkz: önyargılarınizin son kullanma tarihi gecmis olabilir, lütfen kontrol edınız)
o erkek ben oluyorum.

boynumu sağlama almak için yapardım zamanla alışkanlık oldu, hanım şikayetçi! geçen kızmış atmış yastıkları belki bana sarılır diye yok anam sarılmamışım gidip oğlumun odasındaki yatağa yatmışım sabah uyandığımda anlattı.

yastığı bacak arasına alandan korkun!
ozellikle denememe ragmen yastiga sarilip uyuyamadim bir turlu, nasil bir duygu bilmiyorum. oyle nasil rahat ediyorlar diye merak ettirendir.
Yastiga sarilarak uyuyan erkek = Yastığa kerkinen erkek.
yıllardır gerçekleştirdiğim eylem. kafamı yastığa koyduğumda uyuyamıyorum. sarıldığım an hemen uykuya dalıyorum.
Yorulmuştur. Özlüyordur.

Üühühü. Ben dayanamıyorum.