bugün

abazalık nelere kadir, hayret bişi.
ot yastıksa yara yapabilir. yoksa iyi olandır. kalemle ağız felan da çizilse iyi.
(bkz: yastığına sütyen ve jartiyer giydiren adam)
hergün bikaç saatlik uykuyla kütüphanede saatlerce ders çalışıp ekstrem şartlarda birkaç hafta yaşadıktan sonra sınavlar bitince yapılandır. 15 saat boyunca uyunmaz resmen yastıkla sevişilip hasret giderilir. tabi uyanınca sevişme sonrası yorgunluk ve saç baş dağınıklığı olabilir ama o rahatlığa değer.
Hayaytında hiç sevişmemiş olan kimselerin uğraştığı spor dalıdır. (bkz: bakir)
bir çeşit diy (do it yourself).
Sevişmek işteş bir eylem olduğu için, yastık da bu eyleme karşılık veremeyen cansız bir nesne olduğu için imkansızdır. yastık sikmek tabiri daha yerinde olacaktır.
+Biraz yavaş.
-tamam.
..
-hasstır sen nasıl konuşuyorsun lan.
-Benim zevk verdiğime inanıyorsun'da konuştuğuma'mı inanmıyorsun.
Akşam başı yastığa koymak ve sabah uyandığında yastığı apiş arasında bulmak akabinde boynun tutulması.
(bkz: yünlerin aşşağı tarafa biriktirildiği durum) du sanırım bunu yapanlar kendilerini seyrederlerse ne ayarda komik olduklarının görürler
an itibariyle bulunduğum durumdur.
herkesin kınadığı ama yaptığı bir eylem.
- yastığa fazLa yükLenme Lan!
+ niyeymiş?..
- çünkü o yengen oLur..
+ ...
(bkz: yanlislikla sevismek)
pis bir fantazidir, ki bir de üstünde uyunursa iyice igrenclesen bir eylem oluverir.
terketmekten ziyade 7 yaşında başladığım yaklaşık 17 senedir devam ettirdiğim eylem. hayır milliyim ama her gece değil.
normal bir insanın en geç 7 yaşında terk ettiği aktivite.
(bkz: duvara tırmanmak)
abazan arkadaşların vazgeçilmezidir. işi abartıp yastığa isim koyan bile vardır.*
-yastık, uzun zamandır sana söylemek istediğim bir şey var.. ıııı.. ben senden çok hoşlanıyorum.
+ya ben de sana karşı boş diilim ama her gece, her gece.. lütfen...yani benim de bi sınırım var, sonra niye topacık oldu bu diye beni hırpalıyosun.
-özür dilerim, böyle hissettiğini bilmiyodum...sevişelim mi?
+tamam, ama bu sefer sen alta geç.
hep altta kalmaya mahkumdur... nedense hic üstte cikmaz... *
bakkala gidilir, 10 adet yumurta alinir, eve gelinir.

bakkaldan aldigimiz yumurtalari paketinden alarak tek tek buzdolabina dizdikten sonra elimizde kalan poseti alarak banyoya dogru yol aliriz.

posetin icerisine bikac damla su ekleriz, raflardan cesitli esanslara sahip sampuanlardan da kivama gelene kadar ekledikten sonra oturma odasina gecilir. dilerseniz yatak odasida olabilir.

oturma odasinda ki size en cekici gelen tekli koltuk kafa kola alinir. minderin uzerine yerlestirdigimiz posetin icerisine cinsel organimizi yerlestiririz.

diyorsunuz ki bunun yastikla sevisme olayi nerede iste simdi oraya geliyorum,

evde ki sizin hayalinizde ki kadinin olculerine sahip yastigi alip, cinsel organimizin icinde posetin uzerine bastirarak gidip gelislerimize basliyoruz.

dilege gore kas goz cizerek minderimizi sekillendiriyoruz.

daha cok zevk almak sizin elinizde.
-yeter yaa ezdin beni dümdüz ettin haşat oldummm
http://img170.imageshack....9/cheduvetpillowukpp3.jpg
+ yüksek yastıkta yatmayı seviyorum, bir tane daha alabilir miyim?

- hayırıdır grup yapacan anlaşılan...