bugün

bence bütün türk kızları kardeştir ve hepsi birbirinden güzeldir. böyle güzel kızlar dünyanın hiçbir yerinde yoktur. ve bence hepsi hep bir arada gezmeli kendilerini türk erkeklerinden sakınmalıdır. kendim için bir şey istiyorsam namerdim. siz türk erkeklerinden uzak durun yeter.
(bkz: türk kızlarının dünyanın en güzel kızları olmaları)
aynı yazar'a ait bir de şu var;

(bkz: uludag sozluk teki bayanlarin cok cirkin olmasi)
önce sözlükte başlaması gereken kardeşliktir . sürekli erkek yazarlar tarafından eleştirilmeye bir dur diyerek bu kardeşliğin temelleri atılabilir . *
türk kızlarının daimi ve evrensel güzelliğin, sarsılmaz temsilcileri olduğunu, ayrıca birlikte olmaları gerektiğini, içten içe temenni eden cümle. *
türk kızları güzellikleri dolayısı ile ayrılmamalı hep bi arada olmalıdır, zira kapabilirler.

evet kızlar durum budur.

bu arada msnim; ben_cok_yakisikliyim_emesenden_kari_buluyorum_@hadikizlarekleyin.com
yaşatılması gereken kardeşlik. 23 ülkeden kız arkadaşı olmuş bir insan olarak ben türk kızlarının her şeye rağmen en kayda değer kızlar oldukları su götürmez bir gerçektir diyebilirim.
(bkz: bu balşlığa çok kız yazacak arkadaş) *
açılan her başlığı kız tavlamak için açıldığını sanan türk erkeğine karşı gerçekleştirilmesi gereken olay. koruyun kendinizi.
(bkz: başlığa atladın msn e de atla nolur)
bir türlü sağlanamayan kardeşliktir. ne olur bunu bir türlü sağlayalım ve bizde mutlu mesud bir şekilde komşu ülke kızlarıyla yaşayalım.