bugün

(bkz: Türk kızı)
türk kızıdır. yardım edersiniz sapık olursunuz, etmezsiniz hayvan olursunuz.

turist bir kıza yardım ettiğinizde ise alacağınız yapmacık olmayan içten bir gülüş ve meleksi bir sesle edilen teşekkürdür. insan olduğunuzu ve dünyada hala insanların olduğunu hatırlarsınız.
yardımı yanlış anlamakta haklı olan kız modelidir. evet, doğrudur türkiye topraklarında görülür. içi fesat yardımseverlerde genelde türkiye toprakları dahilinde görüldüğü de yadsınamaz bir gerçektir.
bütün ilgileri üzerinde sanan kız modelidir. çok olmasına rağmen küçük yardımlarda ters tepki vereni azdır. varsa gülüp geçmek yeterlidir.
Toplumda belki bana da düşer psikolojisiyle yardım eden erkek oranı, gerçekten yardım etmek isteyip yardım edenler oranına nazaran çok daha fazla olduğu için paranoyaklaşmış kız modelidir.
"Ben güzelim benimle ilgilendi" değilde, daha çok "cinsel organ yetiyor sadece bunlara iyisimi ben gachayım" diyen kız modelidir. He diğerlerini allah islah etsin megaloman şeyler...
3 yaşındayken annesinin "eteğini kapat, öyle oturulmaz" uyarısına,
7 yaşındayken "abinle aranızda bir yaş olsa bile sen akşamüstü 5ten sonra sokakta olamazsın, o erkek istediği saatte gelir" ayrımına,
15 yaşındayken abisinin "ben erkekleri bilirim, hep başka şeyler düşünürler. otur oturduğun yerde" despotluğuna

maruz kalan kız modelidir. ister istemez bi müddet sonra sıyırıyorlar hafız. onları da çok suçlayamıyorum sonuçta.
her erkeği diğeriyle bir tutan faşist ve aynı zamanda kendini tanrıça zanneden, genellikle makyaj güzeli olan türkiye kızıdır.