bugün

hatayı kendinde arayanlar derneğine üye ol dostum.
Alışmadık popo'da külot durmaz arkadaşım. Anladığım kadarı ile savaşman bişey değiştirmez, aksine daha çok yaralar hem seni, hem karşındaki insanı. Sen kendini kızın yerine koy öyle düşün, sen başkasına aşık olup sana ayak bağı olsaydı kabul edermiydin?
(bkz: Sözlüğü Güzin abla sanmak)
Başlık silinmeli ki beni acayip güldürdün, hiç yoktu güleceğim, müge anlıya gidilmesi gerek konu.
(bkz: aşkı yeni keşfeden masum aşık)
telefonu kapalıysa arkadaşları kızı nasıl aramış tartışma konusudur.
olum derdim var'a yazsana hehehe.
geçmiş olsun kardeşim 4 ayyyyyyyyyy gibi uzun bir süreni vermişsin yazık olmuş şeklinde teselli edilecek kişi feryadıdır.

bu koskoca 4 ayda 4 çocuk, 4 milyon tl para kaybettiysen dahada yazık. boşver zararın neresinden dönülse kardır. ya 4 ay 1 gün sürseydi de o zaman ayrılsaydı ne yapardın.
gecede üç doz rus al bir şeyin kalmaz.
Azıcık zamanda tamamlamam gereken saçmalar saçması ödev için sessizce attığım bir yardım narasıdır.

Belgesel hazırlamam gerekiyor, tüm planı kafamda yaptım ama hangi programı kullanacağımı ve programları nasıl kullanacağımı bile bilmiyorum.

Bu konuda bilgi sahibi, bana ve saçma sorularıma katlanıp, yardımcı olabilecek çok sevgili yazarlar mesaj kutumu yeşillendirebilirse çok minnettar olacağım. Saygılar.
fazladan birkaç milyon doları olan varsa fena olmaz.
Anneni cagiriyorum bekle simdi gelip silecek.
ta anasının amında bir şehirde çalışan bi kız var, belki 10 yıldır görmüyorum , yüz yüze hiç konuşmadık sadece insta da kel alaka bir konuda bir kaç cümle... ama anlamsız bir şekilde kendimi ona yakın hissediyorum, diğer kızlarda olmayıp on da olan bir şey beni ona doğru çekiyor gibi hissediyorum.

hoşlanıyorum galiba , yani olabilir , sanıyorum , emin değilim tam.

akıl verin lan !
(bkz: orgazm) olasım var, enerjim yok.
sol tarafta 5+1 çeşit başlık var genelde...

1- kıytırıktan başlıklar... havadan sudan
2- sevişmeli, sekisli
3- spor
4- yarı siyaset tarih vs ile ilgili
5- erector un açtıkları

+1 - ya lc açmıştır ya da lc ye açmışlardır başlıkları.
yani adam sola bakınca onca başlık arasından başlık aramasa da belli oluyor... kimsenin kimseyi çağırdığını sanmam.