bugün

aytaç kahveden içeri girer:
--spoiler--
a*- hi, everybody.
b*- vay, evli badi.
--spoiler--
cevahir şukufeye=

-göz kapağıma tutundun gözümden düştün düşüceksin.
ulvi:geçen adamın biri bana emirgan a nası gideceğini bilip bilmediğimi sordu.dedim aga ben emirgan memirgan falan bilmem,ceva yı bilir ceva yı tanırım dedim.arabayı üstüme sürdü.
koyu bilal le babasını bayıltıp çine kaçırmışlar koyu bilal uyanıyor bakıyorki çekik gözlü biri türkçe konuşuyor. hemen soruyu soruyor * bilader burası zeytinburnumu?
Herkese benden çay sana yok. ( koyu bilal ve yancısı lala müfik)
sevim in ulviyle cevahirin görüşmesini engellemesi üzerine sevim e:
-ulvi:yeter ya burama kadar geldi hacı.intihar edicem valla.uyku hapı alıcam onları atmıcam uyumayıp uykusuzluktan ölücem..
ulvi cevahir e erişiminin engellenmesi üzerine açlık grevine başlar ve hastaneye kaldırılır.sevim o anda hastanede bulunan cevahir den yardım ister ve ulvi nin yanına giderler:
-ulvi:cevaa cevaa ortağam çok özledim seni yaa.maymunun muzu özlediği kadar özledim. artık ölsemde gam yemem hacı.yoksa açlık grevim bozulur.
71.bölüm de aytaç kahveye girer ve bilal;

-vayy aytaçtiz.
bilal: evet biliyordum. güzel olan benim. en güzel benim. erkek güzeliyim ben

cevahir: güzelliğin on para etmez. bu bendeki nefret olmasa.
bu replikte ulviden gelsin.

-bu hafta kaç çekiyo.
-koyu bilal:lala niye bütün kalın kızlar benden hoşlanıyo ya.ben ki italyan erkeği yüz hatlarına sahip bi erkeğim. yine de yavru ceylanlar beni beğenmiyo roberto carlos baldırlılar hoşlaşıyo.yoksa yoksa lala italyan hatlı erkek olayı bir efsane mi? efsaneyse ben bu efsaneyi niye yaşatamıyom...lala götür beni ya la.
zekai: şartlar el vermedi zalım şartlar.
ulvi:aşkitom dedektifçilik 7 saat 24 gün hizmetinizde.
cevahir: lan bilal senin en muhtelif yerlerine kıl ekerim sonra da ne ekersem onu biçerim.
zeynep bilal'e: ben sana karşı boşum, boşum, boşum!
ulvi: zeynep boşaldı hacı.
cevahir: !
an itibariyle ne diyeceğini bilemeyen zeynepin sen söyle cevahir demesiyle cevahirin kurduğu cümle:

iyi pas attın guti'm
zekai ile kütük mürsel hoca dan öğretmenlerin not defterlerini onlara biz dağıtırız bahanesiyle alarak notları değiştirmişlerdir.derste de hoca notları açıklar:

hoca:zekai kirişçi kaç bekliyorsun
zekai:0 bekliyorum hocam
hoca:hmm 100 almışsın.
zekai:biliyorum hocam sıfır bekliyorum derken ben 100 sayısındaki 2 sıfırı beklediğimi kasdettim hehe.
hoca:bünyamin özkütük 100.. hıı 100 mü garip.
zekai : olum kütük kendine 100 mü yazdın, senin bütün derslerden aldığın notları toplasan 100 yapmaz lan sığıroğlan.
kütük : ben sonra 0 alır onu kurtarırım oğlum merak etme.
kütük:oha bıçak. oğlum var ya bıçak mafyanın resmi çizeceğidir.
an itibariyle gülümsetmiştir zek prılı görür ve ; aha! eski çıktığım.. al bak bu cips arabaşılı haa.. * (bkz: arabaşı) emirdağlı olmamdan mütevellit şaşırarak gülmeme sebep olmuştur..
zeynep ile koyu bilal eczanede konuşmaktadır. o arada cevahir ile ulvi içeri girer.

cevahir:ooo koyu balgam ne işin var bu eczanede?

bilal:ne olsun fukara cevo zeynepte bana karşı ne kadar dolu olduğunu anlatıyordu,öyle değilmi zeynep?

zeynep:ya ne demessin.. bak bilal ben sana karşı dolu falan değilim boşum boşum boşum..

ulvi:cevoooo ağaaa zeynep boşaldı.

cevahir : >£#$½{[]}
hafize nine: ah nadirin öküzü, seni doğuracağıma bi kilo demirle bi kilo pamuk doğursaydım, polemik olurdu.
nazan: ya mürsel ya somer tuna benim içimi daha iyi bilir. çünkü o benim içimdeydi.
mürsel: daaa peki kim koydu onu senin içine.
koyu bilal:Ben ki kızlara açılma konusunda bir çağ açmış diğer çağı da kapatmayıp iki çağ birden idare etmiş bir don juan'ım.
şoray: bu sanat değil!

kütük: mesele o değil lan. mesele sanat toplum için midir yoksa dayak mı toplum içindir, onu anlamak

(kütük şorayın üstünüe yürürken zekai ayırır)

zekai: oğlum kütük boşver, onların seviyesine çıkmayalım...
zeynep: cevahir sen bu parayı kazansan gider Ulvi'yle ıslatırsın.

cevahir: ulvi zaten ıslak.