bugün

Alo. + Kimsin ? - Eben. + Ortalıkta fazla dolaşma herkes seni arıyo.
- güzel bir hafta sonu geçirelim mi ?
+ olur, çok isterim.
- peki o zaman, pazartesi günü görüşürüz.
Marmaray projesiyle ilgili; Tayyip: Binali elleme, ilk gunden bozdun aminakoyim.
tiyatro sonrası eve gelen arkadasım onur'un yorumu:"cok güzel filmdi lan"

yorumlar daha beter.

-"adamlar gözümün önünde film çevirdiler resmen" anlamında kullanılmış olabilir
+Kanka sakızın var mı? -Yok. +Yalan söyleme. -Al şunu. Benim verdiğimi kimseye söyleme.
Arabada kemer takmak zorunluyken otobüslerde milletin ayakta gidebilmesini bana bi anlatın.
iş başvursunda hobilerinz nedir dediler"Çorap lastiğnin bacakta iz bıraktgı yeri kaşımak dedim.100tl verip abi sktr git bidaha gelme dediler.
finans bank'a gittim;
+ edebiyatçıya ihtiyacınız varmı? Dedim.
- edebiyatı bilene bırakın size kredi verelim. Dediler.
Içimdeki ümit yaşar öldü.
(bkz: yesar)
abi bi nikah saati verdiler oto sanayi de sanki usta anahtar istedi. 14-15.
yarmayan iletilerdir.
Hayat kuşlara güzel , Hem uçuyosun , uçarken de sıçıyorsun. Lükse bak.
Kaşımda aşk başkadır.
-ido Tatlıses.
kilosu 1 lira olan meyve için cennetten kovulmamızı hala daha içime sindiremiyorum.
Göte şaplakla başlayan hayat, göte tekmeyle devam ediyor ve en son göte pamuk.. Demek ki göte dikkat etmek lazım.
Sene 2010. shon durm begn gheec. Ayrica bunu yazan bendim. Neden beni uyarmadiniz. :'((
okula getirdiğim sakızlar sanki yasa dışı bir suç işliyormuşum gibiydi, "bunu benden almadın, nereden geldiğini bilmiyorsun"
-Bak abinin iğnesi varmış yaramazlık yaparsan cıs yaparmış sana cıs dimi abisi:))
+yoo
4. dünya savaşı galata sarayın kadıköyde fb yi yenememesi sonucu başlamıştır.
erkek pizzaya aşık olur, kır pidesi ile evlenir.
(bkz: anan)
atanmayan öğretmeni falan anlarımda, dedeme yıllardır hac çıkmıyor. adam bildiğin atanamayan mümin.
O değil de Saat çin malı, saatin satıldığı yer istanbul, satıcı niye afrikalı arkadaş. Nasıl bir pazar bu? Neler dönüyor yahu..
' biz normalini bulamıyoruz millet yasak aşk yaşıyor nasıl iş lan bu ?' Akşam akşam az gülmedim ki ......
Tıger neden boğaz köprüsünde golf oynuyor ki ? O zaman ben de Belek'teki golf sahalarından arabayla geçerim. Gün intikam vakti.
ya save ya farklı kaydet.