bugün

tarlalar yeşillendi mi buğdaylar başak saldı mı sorusuna emniyetten ağır cevap.. ekinler dize kadar fener gel bize kadar
171 sigara bırakma hattını aradım beklerken 4 sigara içtim
Elinde telefonla bardan koşturarak çıkan genç kızdan samimi açıklama: "Ya vallahi Burcu'lardayız diyorum ya..."
ergenlerin hayatlarını en ince ayrıntısıyla öğrendiğim,
ana haber bültenlerindeki son dakika haberlerini geçen iletileridir.

(bkz: nefes alırkene)
---------------------

başka bir ergen
+wermei unudma panpaa asdfghjk ..vs
iyi bir puro bir kadına benzer. doğru şekilde belli aralıklarla "ilgi gözstermezsen" söner ve senden gider.

neymiş neymiş ?
küçük mutluluklar: 5-6 tane bira alıp biri sebzeliğe saklanır bira bitti derken sebzelikte bulunur...
--spoiler--
ne acayip ülkeyiz lan!. futbolu şikeli, interneti filtreli, seçimi püskevitli,feysbuku ergenli, twitırı panpişli..
hayy amkk ya
--spoiler--
"Seni bir yerden çıkartıyorum" dedi. Meğer ebemmiş.*
denize girecek oğluna " boğulursan gebertirim seni " diyen anneyi bütün plaj alkışladık...
bir kadına 365 gün seni düşündüm desen diğer 6 saat ne yaptın der.
"tetris’teki çubuğu bekler gibi bekledim seni. mario’daki prenses gibi kekledin beni."
"rüyamda mondros ateşkes antlaşması’nı bizzat imzalayacakken etrafımdaki delegelere “0,5 ucu olup da vermeyenin..” diye bağırıyordum."
otobüste ayağa kalktığımda yanımdakinin "inecek misiniz?" sorusuna "yoo donumu düzelticem" deyip tekrar oturmak istiyorum.
sevgilimi dönme dolaba bindirdim, dönerse benimdir.
‎9 temmuz 1971'de içilen kahvenin hatrı bugün sona erdi.
sabah saat 06:00 sex için en uygun zamanmış. aslında haklılar; beni o saatte uyandıranın amına korum.
"şu hayatta iki $eyden nefret ederim. bir, kaldırımda yava$ yürüyen insan. iki, o insanın yanında aynı hızda yürüyen ikinci bir insan."
-baba kardeşim nasıl oldu?
+leylekler getirdi yavrum.
-oha! leyleği de mi siktin baba?
"starbucks tuvaletinde sensörlü lambayı yakmak için afrikanın yerel kabile danslarını yapmak zorunda kaldıgım teknolojinin Allah belasını versin."
40 kişilik gözaltı kadrosuna bile alınmayan guiza göşyaşlarına boğuldu.
17 yaşındaki çinli bir genç ipad 2 alabilmek için böbreğini satmış, ipad 3 çıkınca da beynini satsın, nasıl olsa pek işine yaramıyor.
nasa'nın wireless şifresi "nasa1234" değilse ben de hiçbir şey bilmiyorum.
--spoiler--

bir profesöre çinceyi öğrenmek ne kadar zamanını alır diye sormuşlar 'çince öğrenmeye ömrüm yetmez' demiş. doçente sormuşlar '10 senemi alır' demiş. asistana sormuşlar '3-5 seneye öğrenirim' demiş. öğrenciye sormuşlar 'sınav yarınsa akşama hallederiz' demiş.

--spoiler--
Maviyi mi kessem?ama bu yaz kırmızı çok moda off ne yapıcam(kadın bomba imha uzmanı)
Oha istanbul oha.ikinci dereceden yanık oldum senin yüzünden. Bu sıcak ne ya.