bugün

Şu an içinde bulunduğum Yazdığım, yönettiğim ve oynadığım hatta ameleliğini yaptığım iştir.
Ulan Artvin'den Anamur'a gideceksin madem bin otobüse 30 saat mi kaç saat sürecekse sürsün yolda dağıtılan keki, püskeviti biriktirir memlekete vardığımda bir büfe açardım hem kafam rahat olurdu hem yolumu bulurdum.
Hadi Artvin'den( Şavşat bir de ya Artvin'e 1.5 saat mesafe) o dolmuşa bindim Trabzon'a kadar geldin devam etsene ilerisine ne vardı uçağa binecek ...
Edit : 7 saat öncesi ( plan: ne sürüneceğim otobüslerde binerim uçağa hooop memleketteyim( tamam belki memlekette havaalanı yok ama ) Artvin'den trabzona geçerim Trabzon'dan Ankara aktarmalı Antalya ya oradan da ilk bulduğum Otobüsle hooop memlekete)
Edit: 14 saat sonrası ( hay bu Plan'ı yapan aklıma kediler şey yapsın be güç bela Ankara havaalanından antalya geçtim bir 45 dakika sonra havaalanı Otobüsü ile antalya ya terminale doğru yola çıktık 1.30 saatin ardından Antalya otogardayım ve otobüs yok
Edit: terminalde şöyle etrafıma bakıyorum da hepimiz ne kadar benzeriz bir birimize kafaların altlarına yastık niyetine koyulan valizler, sıcaktan göbeğini yarıya kadar sıyırıp uyuyan Dayılar filan amaaaaaan memlekete yaklaştık ya işte gerisi fasa fiso.
(bkz: evlenmek)
Bozuk olduğu bilinen şarjı telefona takıp dolmasını beklemek.

Bi bakarsın ekrana %10.

Sonra kendine de telefona da küfüredersin.
yapılan ve akıllıca olarak nitelendirilmeyen işler silsilesidir.