bugün

Kuşlarla ıslık usulü konuşuyorum ama yetersiz kalıyor tabi. Biraz daha anlaşsak iyi olurdu.
Köpeklerle konuşabilmeyi isterdim.
Hayır ben zaten konuşuyorum onlarla o Ayrı. bahsettiğim şey onlarında benimle konuşması .s
Karşılıklı konuşsak iyi olurdu hani.
Tamam la tamam vurmayın.
Gittim.
üst komşu hüseyin abiyle. çok psikopat biri. çıkıp sesten rahatsız olduğumuzu söylesek merdiven boşluğunda sallandırır. teşekkürler.
Baykuş.

Entry burada ve ben her yerdeyim.
Alt komşumla... Gece gündüz böğürüyor..
Koyunlarla evet evet şaşırmayın koyunlarla çünkü onların vereceği karar hepimizin geleceğini etkileyecek en hassas hayvan koyun şuan bizler için.
(bkz: kedi) çünkü durduk yere kucağıma alıp sevip sevip duruyorum. Bazıları "ne yapıyo yia bu" diye bakıyor. O an ne düşündüklerini bilmek isterdim.

Bir de beni anlasalardı mart ayında biraz daha sessiz olmalarını söylerdim. Evde odamın balkonunun altında coşuyorlar namussuzlar. Ayıp oluyor. Yapan var yapamayan var.
Mirketler.

"Birden başınızı dikip de nasıl uyuyakalıp düşüyorsunuz salak mısınız aq, gidin yerinize yatın efendi gibi uyuyun" derdim.
Atlar ile konuşmak isterdim.
Kedimle.
köpeklerle konuşurdum, aslan kaplan yok çevremde vardı da biz mi konuşmadık.
Kedimle konuşurdum belki dertlerime o çare bulur.
Atlarla konuşurdum herhalde çok asil bi hayvan sahsimca. Kuslarda olabilirdi.
Kediler ile konuşmak isterdim. evrimciyim diye maymun diyeceğimi sandıysanız yanlış şeyler sanmayın. Zaten bir sürü konuşabilen kuyruksuz maymunla muhatap oluyorum.
Mor fillerle.