bugün

Ben bazen kediyle konuşabiliyorum ama daha tam olarak kediceyi çözemedim çünkü meowrr deyince patlatıyor bir tane küfür galaba ondan kuyruğunu kamçı gibi sallayınca döğüşmemiz gerektiğini öğrendim mesela.
Kediler ile konuşmak isterdim. evrimciyim diye maymun diyeceğimi sandıysanız yanlış şeyler sanmayın. Zaten bir sürü konuşabilen kuyruksuz maymunla muhatap oluyorum.
1-2 sene sonra söylerim...
Hepsiyle konuşmak isterdim ya ama özellikle kedigiller familyası…kedilerrr.
at
yunus
penguen
aslan, ayi, fil, kedi, kopek.
Aslan ile , Aslan'a ayrı bir sevgi , saygım var.
Bu soruya en iyi cevap benim için "Köpek" tir insanların en iyi dostu köpeklerdir sözü aklınıza gelsin diyorum.
Kedimle.
Atlar ile konuşmak isterdim.
komodo ejderi.
açık ara kedi. hayır hem seviyorum hemde şerefsizler kesin hayatın anlamını falan çözmüştür.
hali hazırda yapabildiğim eylem.

tek sorun, sadece ben konuşuyorum. cevap alamıyorum.
Üç isimli olaniyla.
kedi. bazen bizle çok feci dalga geçtiklerini düşünüyorum, o sırada neler düşündüğünü öğrenmem gerek.
konuşan hayvanlarla konuşmamak isterdim ama mevzu o değil. baykuştur o.
Aklıma bir capsi getirdi bu entry.(swf)
(bkz: i wish talk to ponies)
Edit: bak yine bir gülme geldi ya.
Mirketler.

"Birden başınızı dikip de nasıl uyuyakalıp düşüyorsunuz salak mısınız aq, gidin yerinize yatın efendi gibi uyuyun" derdim.
Atlarla konuşurdum herhalde çok asil bi hayvan sahsimca. Kuslarda olabilirdi.
Kesinlikle panda hayvanı ile. Varoluş sebebi davranışlarının sebebini öğrenmek isterdim.
Kedi tabiki.
Alt komşumla... Gece gündüz böğürüyor..
üst komşu hüseyin abiyle. çok psikopat biri. çıkıp sesten rahatsız olduğumuzu söylesek merdiven boşluğunda sallandırır. teşekkürler.
Baykuş.

Entry burada ve ben her yerdeyim.
kesinlikle kuşlar. kuşları çok seviyorum ben. hatta ilerde muhabbet kuşu alıp karşılıklı rakı içme hayalim bile var. adını darwin koyacağım.
Kuşlarla ıslık usulü konuşuyorum ama yetersiz kalıyor tabi. Biraz daha anlaşsak iyi olurdu.