bugün

Sanırım muhabbet kuşuyla sohbet ederdim. Sohbet sıkmaya başladığında ben çalarım o söyler.
heralde kediyle konuşurdum. sorardım daha ocağı bitirmeden kendini neden siktiriyon oruspu derdim döverdim tokatlardım.

edit: heralde kediyi anlamama gerek yok gibi duruyor.
Mor fillerle.
(bkz: orca)
Koyunlarla evet evet şaşırmayın koyunlarla çünkü onların vereceği karar hepimizin geleceğini etkileyecek en hassas hayvan koyun şuan bizler için.
koalayla konuşurdum. yeme artık şunu derdim. ayık gezmiyon amk.
Adamlar muhabbet kuşu demişler ya. Yahu zaten o sizinle konuşabiliyor neden sizde kuş dili ve edebiyatı öğreniyorsunuz? Ben atlarla konuşmak isterdim. Atları gaza getirip bütün otomobilleri tekmeletirdim ki tekrar (bkz: at)'lar hüküm sürsün dünyada. Var mı (bkz: at) gibisi. Yok.
Şahin ile.
Eğer yapabilseydim hep hayvanlarla konuşurdum , herhangi bir hayvan farketmez.Zira insanlar artık konuşulacak gibi değil.
Kedimin ne dediğini daha iyi anlamak isterdim. Hayvan bana bakıyor ve miyavliyor. Koşup geri geliyor yine miyavliyor ben de ona espri yapıyorum. Lesi sanırım bize bir şey anlatmak istiyor diyorum.
panda, hastasıyım onların ne şirin yaratmış rabbim onları.
Balina.
Köpeklerle konuşabilmeyi isterdim.
Hayır ben zaten konuşuyorum onlarla o Ayrı. bahsettiğim şey onlarında benimle konuşması .s
Karşılıklı konuşsak iyi olurdu hani.
Tamam la tamam vurmayın.
Gittim.
Arılarla.
Köpüş tabi ki.

Bir soru.
Kedimle konuşurdum belki dertlerime o çare bulur.
mirket galiba sevdiğini başka kabileden görünce uzuntusunden ölüyor ben ona takmamayı ogretirdim.
Çomarlarla konusmak isterdim.
(bkz: Köpek)
Eski sevgilimi anlamak için yılanlarla konuşmayı isterdim.
bukalemun beni size anlatır.
Kopekler ile konuşmak isterdim.
insanlarla.
köpeklerle konuşurdum, aslan kaplan yok çevremde vardı da biz mi konuşmadık.
(bkz: kedi) çünkü durduk yere kucağıma alıp sevip sevip duruyorum. Bazıları "ne yapıyo yia bu" diye bakıyor. O an ne düşündüklerini bilmek isterdim.

Bir de beni anlasalardı mart ayında biraz daha sessiz olmalarını söylerdim. Evde odamın balkonunun altında coşuyorlar namussuzlar. Ayıp oluyor. Yapan var yapamayan var.