bugün

Başlığın altına girdiği entryler'i kast ederek bilmediğin şey hakkında başlık açma, öğren de öyle gel, adamı böyle bozarlar gibi, saniyesinde zırrrt atlayan tiplerdir. Başlığın sahibine, Özelden abuk sabuk mesajlar atan halk kahramanlarıdır. Böylelikle, büyük bir görev ihva ettiklerini sanırlar. Burada bozma aşağılama işlerine biz bakıyoruz, bir duru mu var hemen aşağılayalım derler. Birilerinin sırtına basarak yükseleceğini sanan, alçaktanda, alçak pisliklerdir.

Hiçbir yetkisi olmadığı halde bir, moderatör havasıyla Günün kahramanı olma gayretinde olan yazarcıklardır.
polemik yaratmak için buradadırlar. her an, her saniye tetikte beklerler.
bir hakkı devrim değildirler.
aferin verilmesini istemeyen, zeka dağıtmak gibi bir dertleri olmayan tiplerdir.
en azından samimidirler. sözlüğe girerken o kadar elemeden geçerek, imla kuralları, cümle kuruluşlarına dikkat edip sözlükte yazar olduktan sonra, "sikmişim kuralını" demeyen tiplerdir.
bir başlık girilecek entry'lerden daha düzgün ve kurallara uygun açılmalı konusunda hassas olan tiplerdir.
bir başlık açılırken iki kere düşünüp açılması gerektiğini düşünen yazarların yapmış olduğu ince ayarlardır. *
başlığı okumadan ekle tuşuna basan amcık yüzünden polemik yaratan kişidir.
klavyenin sürçmesini çok büyük bir suçmuş gibi görüp akıl tutulmasını önemli bir sorun olarak görmeyen tiplerdir.
adı üzerinde olandır. söz-lük. bunu anlamayıpta burayı mirc sanan vatandaşların serzenişidir.
(bkz: komodine çarpan ayak küçük parmağı)

(bkz: komodine çarpan küçük ayak parmağı)
gereksizlik yaparlar. başlığı açan yazarlar düzeltebiliyorlar, modlar zaten gördükçe düzeltiyorlar. yazım hatası düzeltilen entrylerin hiçbir değeri kalmıyor ondan sonra.
Her yazarın başına gelebilir. Bana da yapıyorlar
Hatta Her yazara yapıyorlar. O yüzden ben de yapıyorum amk.
güncel Önemli Başlıklar