bugün

aceleyle çevrilen bir numaradaki tuşun yanlış basılmasıyla gelişen durumdur.az sonra yanlış bastığınızı anlarsınız, doğrusunu çevirir ve görüşmenizi yaparsınız.ama karşıdaki sizi bir kere arar.açmazsınız, çünkü yanlış aramışınızdır.ve karşıdakinin "kimsin, ne arıyon beni?"şeklindeki sorularını cevaplamak ölüm gibidir.üstüne bir de fırça yemeniz olasıdır.ama siz hala admın kontörü boşa gitmesin diyerek açmazsınız.aksi gibi kontörünüz de kalmadıysa adama "bilader yanlış aradım, k.bakma" filanda yazamazsınız.ısrarla çalar da çalar telefon.açılınca ne olacağı da malum! bir suçlu edasında telefonun çalmasını dinleyip beklemek daha bir cazip gelir.tabi etik olan açıp özür dilemektir, tabi anlayana!
(bkz: ve insanoğlu merak etti)
(bkz: herşeyin başı merak)
(bkz: en büyük aşklar nefretle başlar)
(bkz: her işte bir hayır vardır)
özellikle yalnız* erkekler için bu olay omurilik tarafından kontrol edilmektedir ve istemsiz bir harekettir. bir de bunun yabancı numaradan arayan arkadaş versiyonu vardır ki tadından yenmez.Arkadaşınız sizin hayallerinizi paramparça etmekten bihaber yavşak yavşak gülerken yapılacak en iyi hamle birkaç samimiyetsiz gülüşle karşılık verip muhabbetti kısa tutmaktır.
+ kimi aradınız siz?
- siz beni aradınız diye arıyorum.
+ yanlış oldu, pardon!!! ***