bugün

Yaklaşık 5 ay önce hayatımın hatalarından birini yapmamı engelleyen bi tanecik (yakışıklı, 1.90, baterist, gitarist, güpgüzel, süperimsi) insan ehehe.

Sözlükten tanışıp bunları nasıl yapabildi diyeniniz olabilir. Oluyor be yeter ki iyi niyet olsun. Yalnız hala guitar hero ya gidemedik o konuda şikayetçiyim sözlük.
Madem o kadar yakışıklı elini sallasa ellisi neden bu kadar pazarlanmaya çalışılıyor anlamadığım yazar.Ayrıca gitar ile kız düşürmeye çalışmanın modası çoktan geçti dostum. (bkz: sözlükten kız düşürmeye çalışan adam)
dön dayanamıyorum artıııııııık
dön bu ne çok yalnızlıııııık
çık geeeeeeel ne olursun apansız
hadi dööööööön, hadi dööööööön, hadi dööööön yalansız.

Özledim. Sen gittin sözlüğün yakışıklılık seviyesi düştü yazarı.
Bak sweet lady de yok korkma çık gel.
uzun boylu, karizmatik, yetenekli * sözlüğümüzün en değerli yazarlarındandır. kızların rüyalarını süsleyen kişidir.
Omuzlar konusunda, sılayla kapışır. O derece yani. Ehe.

http://www.gazetepress.co.../u50gn-e1332619097303.jpg
Silik yazar.

Gideceğim gideceğim deyip gitmemesi durumu vardı bu yazarın taa aylar önce.
iyi yani kendini kurtarmış.
Sözlüğü terk etmiş yazardır. Bühüh.
Elektrogitarı bende, fazla uzağa gidemez. Kızlar sakin olun.
sözlüğü zamansız terkedip biz arkadaşlarını ve hayranlarını hüzne boğmuş arkadaşım. kendisini geniş omuzları, uzun boyu, bateri, elektrik gitar ve bilimum enstrüman çalışıyla hatırlayacağız. zall taksiratını affetsin.
Bir yazar.
Tanım yapmasam olmazdı biliyorsun.

Selam yanlis anlasilan adam,
Ben, sık sık mutlu olmanı söyleyen kişi. Senin De söylediğin gibi 10 ay oluyor biz tanışalı, ara ara konuşmamış olsak da. Hep bir geçicilik durumu var diyordum ya sana, haklı mıydım inan bilmiyorum. 10 ayda hiç değişmedin desem yeri, senin benim değişmediğimi düşündüğün gibi. Hala çok yakışıklısın, hala her kız peşinde koşmakta. Biliyorum sen istemiyorsun aslında kimseyi, yoksa ohooo... En iyileri yanında. 2 enstrüman mı çalıyordun sen? Tanışma sebebimiz müzik miydi? Değilse bile öyleydi diye düşüneceğim. Müzik diğer boş konulardan daha önemli olduğu için. Özel misin değerli mi bilmiyorum ama değerli olmanı tercih ediyorum. Benim için. Mutlu ol mutlu ol mutlu ol, diyerek başını ağrıtmaya devam edeceğim. En azından bir süre için. Kısa bir süre için, biliyorsun. Sana güvendiğimi de biliyorsun, yapıyorum dediklerini yaptığın için sana güveniyorum.

Kızlar, bu adamı sevin sayın koruyun.
Kaçırmayın da.
Yanlış anlaşılan adamdır. Bir süre sonra hep yanlış anlaşılmaktan korkabilir.
Gözümde tüten yazar kardeşim. Beraber dolaşırken tüm ilgiyi uzun boyu, bronz teni ve kaslarıyla üzerine çekse de üstün müzik yeteneğini özlemedim desen yalan olur. Kendisi en hakiki adamlardan biridir sözlük.

Ayrıca bi ara evimden baterisini alsın.
anladik ulan yakisikli uzun boylu ve karizmatiksin, hakkindaki her 3 entryden 4 u karizmatik uzun boylu yakisikli. yanlis sularda geziyosun ama sozlukten ekmek cikmaz sana.
Karşısındaki fesat arkadaşlarına laf anlatmaya çalışan adam. (bkz: fesatlık)
ilk sözü ama sen beni yanlış anladın olan adamdır.
kendisi yakın arkadaşım olur ayrıca terbiyeli bir yazar.

(bkz: ağbisi geldi kaçın)
Sözlükten kız düşürmeye çalışmayan yazar.

Ama ben kendisini az sonra düşüreceğim.
Siz fesatlar da böyle laf yapmak için yorulmayacaksınız.
Öptüm by.
Ekleme: fesatlar sizi. Dostum bu adam benim, ok?
Yazık la kimin evladiysa. Sürekli bir sozluk kızlarına sovmeler kendini fiziksel özelliklerini on plana çıkarmalar. Çocuk musun evladım bu ne sidik yarışı. Ama belli burdan biri fena acitmis canını yoksa niye taksin bu kadar sozluk kızlarına.
Kendisi 1-2 saat önce "özel mesaj bekleyen yazarlar" başlığına entry girmiş ve sıkıldığını belirtmiştir. Kendisine 'sa' yazmama rağmen cevap vermemiştir. Çünkü erkekler o şekilde mesaj atar.
Demek istediğim, sözlükte kız peşinde koşan yazar. Bayanlar, dikkat.
(bkz: #26111126) sabah sabah çokça güldürmüştür.
(#26120986)

alkışı hak eden yazar. ne yazık ki irade, ince düşünce, prensip gibi erdemler tedavülden kalkalı uzun yıllar oldu.
veresimin geldiği yazar. (#26427069)
sözlüğün en taktir ettiğim erkeklerindendir. çok pis spoiler vericem kemerlerinizi bağlayın.
--spoiler--
skype zirvesi vasıtasıyla ilk başta sözlük erkeği olması nedeniyle korka korka tanıştığım yazardır. lakin, muhabbetin ilk dakikalarından itibaren, centilmenliği ve hoş sohbetiyle korkularımı yersiz çıkarmıştır, bunun için teşekkür ediyorum kendisine.
adam elektro gitarın öyle bir üstadı olmuş ki, gözlerini bağlasan çalabilir. ayrıca hoşlanmadığı halde benim için duman dan ah şarkısının introsunu çalıp, kulaklarımı mest eylemiştir.
kızlar valla bu adamın en dikkat çeken yanı, hem yakışıklı hem sempatik bir de üstüne kedi seviyor olması! kedi seven erkekten hiç bir zaman zarar gelmez ben buna inanırım. ayrıca kendisi davut diyen kediye bayılmıştır sabahın 6 sında hihihi.
ben olsam kaçırmazdım bu adamı,
çünkü muhabbetiyle, kafa ve düşünce yapısıyla, sözlükteki erkeklerin arasında kendini belli ediyor.
--spoiler--
(#26300132)
the godfather filmine 25 sayfa entry girilmiş. hepsi de filmi öve öve bitirememiş. sadece tek bir tenkit var o da yukarıda entry nosu verilen arkadaştan gelmiş. hayır fikir özgürlüğü bağlamında değerlendireceğim ortada bir fikir de yok. sadece "şişirilmiş balon bir film" şeklinde bir yaklaşım. oha o ne lan. sen tut koca başyapıtı "balon bir film" diye eleştir. rahmetli brando yu mezarında ters çevirdin şerefsizim. biraz yaratıcı eleştiri lütfen.
Doğumgünümü kutladın sana selam olsun. Trollük etmem ben. Oo muzısyen kaslı yakışıklı havalar tam ha * bir yazar.
entrylerini pek beğenmesem ve düşüncelerine katılmasam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim değerli yazar.