bugün

190 boyu ile, kalıbı ile, yakışıklılığı ile, elektrogitar ve bateri çalışı ile kızların hayallerini süsleyen sözlük yazarıdır.

arkadaşım diye demiyorum sözlük, gerçek olan bu.
kendine başka müzik grubu mu kurdu acaba? diye beni endişeye düşürmüş müzisyen arkadaşımdır, bırakmam seni corç.
ve en kısa zamanda kendisine uygun bir sözlük kızı ile başını bağlayacağımdır, haber beklesindir.
Gercek aski arayan sevimli bir yazardir. Iyi dileklerimi kendisine az evvel sundum bundan boyle sansi yaver gidecektir.
henüz yanlış anlayamadığım yazardır.
ilgi beklediğini açık seçik beyan ederek sözlük içini kendi ismi için kullanma yeri olarak belirleyen vasat troll.
Bugün doğum günü olan ve bu vesile ile evime damlayan kadim dostum. Nice senelere 'karşim' .
http://www.youtube.com/watch?v=1L4kowqQZFg
Kendisine sözlükten bulduğum gelin adayı kızlarla, doğumgününe damlayacağım yazardır. Arkadaşları, pasta konusunda elini korkak alıştırmasındır, 15-20 kişi geliyoruzdur. Parti bizden sorulur evet.
artık dayanamıyorum içimi döküceğim sözlük, ben ki yaşını başını almış bir yazarım ve artık katlanamıyorum bazı şeylere. mesela geçen altın gününe gittim, herkeşler torun torba sahibi olmuş onları anlatıyor; yok küçüğün sünnetiydi, büyük olanın ilk kızarkadaşıydı. ben ise kaldım öyle tek, hüzünlü hüzünlü kısırımı yemeye koyuldum. oğlumun mürvetini görmem gerek artık. tüm sözlük halkını da davet ediyorum.
artık gelin istiyoğum duyuyor musun beni!

editto: adam bi de 1.90 o bulmazsa kim bulsun.
he bi de şirin de bi şey oğlum diye demiyorum.

edit akbayram: bakın altta neler demiş gene, anneye denmez öyle taş olursun taş.
Nasıl tarif etsem seni,
şimdi 1.90 boyunda dev gibi bir adam düşünün. Bakışları sert, karşındakiyle arasına duvarlar ören, davranışlarıyla ve kelimeleriyle ürkütücü bir adam.
Sonra o adamı merak eden bir kız düşünün, ne kadar iri gölgesinden korksa da, merakla izlemeye devam eden, zamanla o zırhların demir yığınlarının altında, herkeslerden sır gibi koruduğu masumluğu keşfeden bir kız. Sonra o adama bir tutam şefkat ve kocaman bir yürek serpiştirin.
Sizin ilk algıladığınız, duygusuz ve kendine bir rol biçen bu devi, önceden ısıtılmış fırınınızda 45 dk yanakları pembeleşinceye kadar bekletin.

Ve ta daa karşınız da hayatınız boyunca yanında olmasını isteyeceğiniz bir dost, deli bir gitarist ve kuzucuğuna kıyamayan, hakkında ne düşünüyorsanız tam tersi bal gibi bir şey ortaya çıkacaktır.
artık sen de sıradan çinko karbon piller gibisin.
arka dişine bi şey sıkışsın, dilinle çıkarmaya çalış uğraş uğraş başarama inşallah *
verdiği tepki çok büyükse tırsan karşı tarafın "abi sen beni yanlış anladın" diye olayı kıvırmasıdır.
alkollüyken espri yapmaya çalışırsa kesinlikle bu kategoriye girecek adamdır.
Önemli olan anlaşılmamak değil, yanlış anlaşılmak zaten.
evde kalmış sanırım. Tüm sözlük seferber olmuş zaar.

Annesine saygısızca davranan yazar.**
nick altı izdivaç programı locası gibi görülen yazar. Şu en sağdaki koltukta. ımm. Hayırlısı tabi.*
neden gerçek aşkı sözlükte aradığı merak edilen yazardır.
final haftası arifesinde eline mikrofonu alarak bizleri coşturan billur sesli yazar. kendisi ile ilgili tek temennimiz komşuları da coşturmaması.
çok önceydi. baya oldu ama dün gibi hatırlarım.

annem, ben ve kardeşim pazara gitmiştik bir gün.
yaz günü diye millet akşamüstü gelmiş pazara nasıl anababa günü anlatamam.

neyse annem az ileriden dımıtıs alıp gelecem dedi. ben ve küçük kardeşimle bekliyoruz.
bi yandan da gözüm erkek kardeşimde, ay nasıl da elleri yumuk yumuktu, paytak paytak tam ısırmalık poposuyla yürürdü. * *
annemi beklerken bi anda göremedim onu, kardeşimi. yoktu!
elim ayağım boşalmıştı bi anda. her yerde insanlar akın akın. nereden göreyim küçücük çocuğu! ya bir şey yaparlarsa? eyvah anneme ne diycem. ben ne yaptım. neredesin be evlat. çık ortaya!
bir yandan gözlerimden akan yaşları silemeye uğraşırken bir yandan da avaz avaz haykırıyorum adını. bulun onu diyorum, gördünüz mü lütfen yardım edin.

bir anda bir halka oluştu, insanlar ne diye bağırınıyor bu deli diye boş gözlerle bakınırken, ben içimin acısını dindirmeye çalışıyorum. olamazdı çünkü daha küçücük o kötü bir şey olmamalıydı o masum çocuğa. pazarcı ağbilerde durumu kavramış, hadi biraderler herkes yardıma diye diye dolaşıyorlar. minik danamı arıyorlardı.

bana bir ömür gibi gelen 3-4 dakikadan
sonra annem bir anda kalabalığın içinden karşıma çıktı. annemin eteğini tutarak gelen korkmuş gözlerle etrafa bakan yanakları kırmızı kardeşimle beraber.

onu karşımda gördüğüm anı unutamıyorum. işte bu adam o çocuk sözlük. koca dana ama en onu hala annemin eteğini tutarak yürüyen bi elinde yarısı yenmiş elma olan çocuk olarak hatırlıyorum.
sonrasında ne mi oldu. gözyaşları yerini gülümsemeye bıraktı, pazar ahalisi derin bi oh çekti ve ben eve gidene dek böyleydim:

http://3.bp.blogspot.com/...022210987_578204263_n.jpg
Bu fikir ilk aklıma geldiğinde dedim yok olmaz. Hatta şu an yaptığıma da şaşırıyorum ama yaptık bi deliik kabul ettik. Açık konuşayım evde beslemesi zor ama seviyoruz işte napalım. Evde dana besliyorum ki ben. Hem en kocamanından. *
Mecnun, oğlum adam 'lan' demiyor lan. la diyo la...
Zorda olan arkadaşı için Böbreğinin tekini, gözü kapalı vermeyi teklif eden nadide insan. Tabii gözün kapalı olcak, narkozdan filan ilahi seninki de laf. *
Şaka bir yana bu iyiliği yapacağı için kendisine bir ömür borçlu olacağım. Var ol güzel insan.

Edit: haberim yok diyor. işte böyle de mütevazi bir insan.
seni bi ben anladim, ben de dogru anladim.
al bakalim;
rihanna- umbrella.
Elektrogitarı konuşturan arkadaşımız.
Bana rakip olamaz daha ama çalışıyor işte. *
Karşılıklı çalmak çok keyifliydi. Bir dahakii stüdyo kaydında görüşmek üzere dost.
Bi de şu kızlar rahat versin ama bu sefer.
E adam yakışıklı olm.
yakışıklı ve iki enstrüman çalan yazardır. sanırım bunlar elektro gitar ve bateri *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar