bugün

halk tv, ulusal kanal, cnntürk, kanald, fox tv bunlar dışında kaç tane daha var arkadaşlar? gerçekten merak etmeye başladım.

edit: arkadaşlar iktidarın yandaşı olur, muhalefetin yandaşı olmaz. "yandaş medya" diye kastedilen hükümetin medyasıdır. hükümetin sözcülüğünü yapmayan kanalların sayısını öğrenmek istedim sadece. yandaş değildir dediğim cnntürk ve kanald nin de baskı altında olduğunu düşünüyorum. her zaman muhalefet olamıyor maalesef.
Bu sözlük halk tv'ye tarafsız diyen yazarları da gördü.

Neyse, HaberTürk bağımsız gibi o kadar.

Edit: Bazı yazarların zoruna gitmiş. A haber akp'nin değneği, halk tv de chp'nin değnekçikliğini yapıyor. Şu at gözlüklerinizi çıkartın da bir kere bari olsun gerçekleri görmeyi deneyin.
(bkz: kanal b).
gözler habertürk bağımsız diyenleri de gördü

(bkz: alo fatih)

yerel kanallar galiba.
flash tv.
(bkz: stv)

Arkadaşlar tarafsız değil yandaş olmayan yazıyo kör müsünüz amk?
Bereket Hayvancılık.
kral tv. sdaasddaf.
yumurcak tv.
televizyon kanallarının hepsi sistemin yandaşlığını yapar. yoktur öyle bir şey. valla yok lan.
yandaşlıktan kasıt sadece atv gibi ak parti yandaşlığıysa bu sağlıklı bir tanım olmaz. çünkü her kanalın desteklediği bir ideoloji illa ki bulunmaktadır.
örneğin halk tv chp çizgisinde, bengütürk tv mhp çizgisinde, ulusal kanal vatan partisi çizgisinde, imc tv hdp çizgisinde yayın yapmaktadır.
Fox , halk tv , (kanal b vardı sanırım ) başkada yok.
(bkz: Kanal q)

Adana ceyhanda korsan yayin yapan tv kanali. Sahibi disinda kimsenin kanaldan haberi yok. Hee bi de babam var. Sabah aksam banttan western yayinladiklarindan o izliyor.
(bkz: beyaz tv)
(bkz: kanal 24)
(bkz: kanal a)
(bkz: a haber)
Euronews.

Adam ulusal kanala yandaş olmayan demiş.
rize riv riv tv.
bbc, cnn, al jazeera. rtl, dw 1, rai.
Tarım TV.
cartoon network.
planet çocuk.
yayın hayatına devam etseydi playboy tv olurdu.
zamanında kral tv bile taraf tutup sabah akşam yeşim salkım klipleri yayınlıyordu.
düğün tv.
flash tv.

inadına halay, inadına zılgıt...