bugün

kimsenin hoş geldin demediği yazıktır lan yazarı. *
karakedi grubunun bir şarkısı.

http://www.karakedi.net
sectiği nick le anti pati topladığını görüp, ne yapsam ne yapsamda gün yüzüne cıksam diye düsünüp sonunda bulmustur. oda sözlüğün popüler konusunu kullanıcaktır ve basbakana saldırıcaktır. afferindir, yapmıstır. bu zekasından ve durumu kurtarma basarısından dolayı tebrik edilesidir eli öpülesidir...
rumuzunu beğendiğim yazar. koton prenses ve deli cüceler olsa mıydımıkimi?
son zamanlarda melek kisvesine bürünmüş kişidir.
ona çemkirenlere aynı şekilde karşılık vermek yerine sorunu kişinin çocukluğuna inip oralarda aramayı amaç edinmiş kişidir.bu şekilde huzuru ve mutluluğu bulmuştur kendisi.
kelime oyunu yaptığını ya da dikkat çekmek amacını güttüğünü düşünmediğim yazardır. zira, seçtiği nick, karakedi'nin bir şarkısı olup bundan esinlenmesi yüksek ihtimaldir. demem o ki; anlamadan, bilmeden hemen asmamak lazımdır. * * *
deli değildir psikopat hiç değildir. normal olmayan ona bunları söyleyenlerdir.
kendisi gayet munis biridir. en az bir kedi kadar munis...
hoşgelmiş, sefalar getirmiş yazar.
tanidigimi sanarak eyvah canlarimi caldiran yazardir.**
hoşgelmiş 3,nesil yazar. saygıyla selamlıyoruz.
ukte vermeyi geçen günlerde öğrenebilmiş, süper ilgisiz yazar.*
çok yaratıcı bir rumuza sahip olan yazar. hayırlı olsun.
(bkz: yapma canım yapma evladım)!
her telden girdiği bilgi içerikli entryler ile hem sözlüğün zenginliğine zenginlik katan hem de sıkmayan yazardır. *
nickini sırf masalların gerçekle örtüşmediğini göstermek için seçtiğine adım gibi eminim yazarı. bak iddia ediyorum yamuk ve prenses olanın olsa olsa kedi cücesi olur. manyak için kafayı yemiş yamukluktan. normal cüce istemez alır kedi cüce yaptırır kendine.bir şey daha diyecektim ama -yalanmış- unuttum diyemiyorum.
(bkz: pamuk cüceler ve yedi prenses)
o da sözlükteki kedilerden.
(#2969396) numaralı entrysi ile akşam akşam 5 dakika gülmeme sebep olmuş yazar.
nicki sözlükte zaten türetilmiş "özgün" yazardır. * *
(bkz: #14177527) aldığımız terbiye gereği bir insan öldüğünde üzülmesek bile bunu belli etmemeye çalışırız. sen nasıl bir insansın? unutma, sen de öleceksin, ben de öleceğim, hepimiz öleceğiz. ölümden öte köy yok, benden sana tavsiye, iyi konuş.
umarım yakın zamanda bir sevdiğini kaybetmez.
çünkü ölümüne üzülmediği, ve açık şekilde dalga geçtiği birinin ölümüne üzülen birinci dereceden yakınları var.

ölüye saygı göstermek erdemdir.
talihsiz bir şey yazmış, kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. bu sebeple anlayışlı olacaktır o da gelen tepkilere.
Hem leyla mecnuncu hem de behzatçı yazar.
Çok sağlam, zehir gibi kafa var bu yazarda. Bunu al rektör yap.