bugün

son zamanlarda göz kalemi sürdüğü dikkatlerden kaçmamaktadır.
fragman müziği ile şaşırtan insandır.
(bkz: black sabbath) - (bkz: iron man)
şu sıralar demirbaşı olduğu flash tv de gerçeğin peşinde adıyla yaptığı programda önüne geleni azarlamaktadır. rejiyle olan konuşmaları daha da ilginçtir.
"kızım bağlasana şu numarayı" ya da " koyun şu çocuğun resmini ekrana" diye bağırabilmektedir.

programa çıkarken giydiği giysiler ise oldukça ilginçtir. akşam evde otururken gidip programı sunup geleyim deyip yayına çıkmış gibi bir hali vardır çoğu zaman.

fazlasıyla doğal insandır kendisi.
''artık kirli reyting yapmayacağım.'' beyanatından sonra programının tadı tuzu kalmayan beyefendidir. kirli reyting ne demek derseniz de hemen açıklayayım; kirli reyting insanların bir programı ciddiye aldıkları için değil, içeriği komik buldukları için, dalga geçmek maksadıyla izlemesidir. bu adamın programı ve türevi programları başka ne için izleyecektik ya? adamın kişiliğine lafım yok, aksine okan bayülgen'in programlarına konuk olduğu vakitler kendisini izlediğim kadarıyla son derece aklı başında bir insan, yoksa zaten kirli reytingi engellemek amacıyla program içeriğini kökten değiştirmezdi. olan bizim hafta içi günlere oldu, iyi mi?
türk izleyici seviyesinin yerlerde gezmesinden istifade eden adamcağız.
türk televizyon tarihinin "gelmiş geçmek bilmemiş" en enteresan sunucusu .
yayın yapmaya başlayacak yeni kanallara ibretle izletilmesi geren kişi .
canlı yayında çıkmış ''ubeydullah senin faceni ben kırdım'' diye kabadayılık yapıyor. fakat insanların mahremine izinsizce girmenin suç olduğunu bilmiyor sanırım bu elaman.

büşranın facesine girdik* askıntılık yapanlarında profillerine girdik iyi halt ettin amk.

http://alkislarlayasiyoru...sinde---facene-ben-girdim
adam yaşlandırma tekniği ğinden sonra fena ego meselesi yapmış 3d max öğrenmiş.*
http://alkislarlayasiyoru...r---3d-max-ve-yilan-insan
kanımız, canımız, medarı iftiharımız abimizdir.
canınız sıkkınsa, gülmeye ihtiyacınız varsa birebirdir.
izlendiği andan itibaren gülme krizine sokandır.
ailemizin delikanlısına selam ederim.
flash tv' de jüri üyeliği bile yapmış adam. bu adam olmasa kanal ne yapacak merak ediyorum..
yarmıştır.

http://www.facebook.com/v...954255482723&comments
yaşlandırma tekniğini photoshopa gerek kalmadan paintle yapan çılgın ekibin moderatörüdür.
hayranıyım efenim. fotoğrafı her gün özenle açıp gülüyorum.
hani bazen film karakterlerine inanamazsınız yok artık böylesi zaten anca filmlerde olur zaten diye bir tepki gösterirsiniz.
işte yalçın abi de aynen öyle sadece bir karakter olduğuna kendimi inandırmaya çalışıyorum.
(bkz: facebook şifresini kıran sunucu)
(bkz: yalçın çakır)
Soru sormaya çalıştığı adamın ısrarla kendisinin marangoz olduğunu belirtmesi üzerine ;

''Tamam anladım sen marangozsun abin de marangoz ben de odunum seni yayına bağladığım için''

diyen ; flash tv'nin demirbaşı olan kişi.Acaip seviyorum o ayrı.
Anlatılmaz yaşanır, deli, iyi niyetli abimiz.
bugün yaptıgı programı açıp izlemek istedim. bakalım ne kadar dayanacagım diye. tam tamına 25 saniye sakin kalabildim. ondan sonra içimden bildigim tüm sevgi kelimelerini ve onlarla oluşturdugum cümleleri söylemeye başladım.
ayrıca eskiden eurosportta çalışıyormuş. ulan bunu söylerken bile bi havamı atıyom diye düşünüyor adma.
Sansür makinesine bip makinesi der.
Bildiğin delidir.
Küfürsüz program yapamaz.
yaptığı programlara gelen konukların neredeyse hepsinin ne içtiği belirsizdir.
iyi niyetli bir adamdır sever gülerim kendisine.
Yorumsuz, biyografik bilgileri şöyle: (Facebook'ta kendisi tarafından yazılmıştır). 1961 doğumlu olan Yalçın Çakır, gazeteciliğe 1978 yılında Hürriyet'te adımını attı. Bir yandan okurken, ailesinin ekonomik şartları gereği çalışmaya başlayan Çakır, okuldan sonra taksi duraklarındaki telefona bakarak evine destek sağladı. Geceleri gazinolarda fotoğrafçılık da yapan Çakır, Milliyet, Cumhuriyet ve Yeni Asır'da çalıştı. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü mezunu olan Yalçın Çakır, bir süre de Nurettin Sözen istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı iken onun basın danışmanlığını yaptı. 1992'den bu yana, iki kez ara vermesi hariç, Flash TV'de çalışıyor. 2004 yılı başında aşırı stresten kaynaklanan kalp krizi geçiren Yalçın Çakır, Flash TV'de reality programlarından sorumlu. Çakır, Flash TV'de, Düzlem Ayna, Yüzyüze, Flash Ekip, Evlat Acısı, Evlat Hasreti adlı programları hazırladı. Şimdilerde Umut programını hazırlayıp sunuyor.
ilginç insan.
yalçın çakır kjsi:kaybın varsa haykır eninde sonunda bulur yalçın çakır.
anlatılmaz apayrı birşey.
--spoiler--
kaybın varsa haykır, eninde sonunda bulur yalçın çakır
--spoiler--
yaklaşık iki gün önce ortaköy de bisiklete binerken gördüğüm sunucu.