Ev taşımaya kalkana kadar güçlüdür. O koltuk tek başına taşınmıyor.
Aynı zamanda kendini kandıran insandır.
yalnız insan güçlü değildir.güçlü olmaya çalışır.dibe batınca el uzatacak kimsesi yoktur çünkü.
Yanlızlığı seviyorsa, yanlız kalmak koymuyosa aksine memnun oluyosa kimseye ihtiyaç duymadan yaşayabiliyosa güçlüdür evet. Mecburen yanlızsa her an yıkılmaya hazırdır.
Not absolutly.fakat tamam yalnız değil ama kendine yeten güçlüdür.
Şöylesi daha doğru; yalnızlık güçlendirir.
instagramda gördükleri sözleri buraya yazıp artı oy kasanlar doluşmuş yine.
ne güçlü nede zayıf insandır o da sizin gibi insandır.
yalnız olan herkesin kendisinin güçlü olduğunu sanmasına vesile olur. her yalnız güçlü değildir. bazen güçsüz olduğu içinde yalnız kalabilir insan.
güçlü olmak istemiyorum arkadaş, make love istiyorum.
görsel
Çünkü Kaybedecek hiçbir şeyi yoktur, bu mantıkla hareket eder ve hiçbir güçlük karşısında yıkılmaz.
Sadece bazı geceler uykuları kaçar, tümü bu.
+güçlü gördüm sizi yalnızsınız galiba.
-nalakası var amuğagyim.
geceleri değil.

yıldız tilbe çalınca değil.
Yalnız olup kendi ayakları üzerinde durabilen insan tahmin ettiğinizden daha güçlüdür.

Hem yalnız olup hem de dikiş tutturamamış insan acınasıdır.
power ranger gücündedir. yalnızlıktan geberir ama kimseye mesaj atmaz. içi şişer. artık yamulur. kendi kendine şarkı söyler. yine de başka bir canlıyla iletisime geçmez. bazen çok kafa açar ama şimdi. onu söyleyelim bir defa. kimse kimseyi yemesin. az konuştuğundan biriktirir, hatta yığar yığar çekilmez olur. özünde mutlu, görünüşünde mutsuzdur.

edit:imla.
sikeyim yalnızlıktan gelen gücü.
Yalnızlığın gücü adına.

Yok olmadı, eğreti durdu.
Yalnız insan, Düştüğünde canı ne kadar acısa da uzanacak biri olmayacağını bildiği için kalkıp yoluna devam eden, güçlü olmak zorunda olan insandır.
göreceli bir fikir.

güçlü mü değil mi bilmem ama, özgür insandır.

yalnızlığın kederi, ızdırap ve dert dolu bir sevgili veya evlilik hayatına

on kez tercih edilir. çünkü kederli de olsan, yalnızken hep bir umudun vardır.

öbür türlüsünde ise umut yoktur. perişanlıktır.

yalnızım diye üzülen gençlere duyurulur. hayırlısını dileyin.
Evet ben bizzat tecrübe ediyorum bunu gençler. Uzun süredir yalnızım ve bayağı güçlüyüm sanki. Her işin üstesinden geliyorum. Ama fakat insan bazen muhabbet edecek sarılıp koklayacak birini arıyor be yahu.
insan güçlü falan değildir. Güçlü görünmeye çalışan varlıklardır.
Sevgilisi olunca yalnız olmadığını sanan insanlar var . Garip.
Güçlü müdür tartışılır fakat en zor günlerini yalnız atlatmışsa kimseye ihtiyaç duymaz.
Avuntu cümlesi. Yalnızlığın da gücün de insana ait olmadığını bilmek gerek.