bugün

Bu topraklarda eskiden de müslümanlar çoğunlukta şuanda öyle. Biz bu etnik azınlık torunlarına yallah demiyorsak onlarda diyemez kimse kusura bakmasın. Gitmesi gereken veya rahatsız olan s*ktrolup gidebilir. Bu topraklar yüzyıllardan beri Türk ve müslümandı, ilelebet öylede kalacak. Sultan Alparslanın Malazgirt Savaşı sonrası dediği "Size öyle bir vatan aldım ki ilelebet sizin kalacak."
benim. aha da yine söylüyorum: (bkz: yallah arabistana)

len arabistan'da şiiler bile yaşıyor, sizi de idare ederler...
Benim. Yine olsa yine derim, bu düşünceniz devam ettikçe de demeye devam edeceğim.

Arabistan yolcusu kalmasın, yallah arabistana.
görsel
Laiklik elden gidiyah diyen amcayla ayni zihniyete sahip malkoloz...
O dönemin Rakip takım taraftarlarına daha çok benzeyen tiplerdir.
Modlardan rica ediyorum, bu arkadaşı çaylak yapın proveke edici ve insanları tahrik edici sözlerle aramızda fitne çıkarıyor.

Türk kadını cesur ve onurlu bir şekilde savaşmıştır. Bugün olsa yine savaşır.. kıyafetiyle karakter biçemlere karşı ne demişti mevlana:

Ne insanlar gördüm üzerinde kıyafet yok,
Ne kıyafetler gördüm içinde insan yok.

Insanların kalbini vatan sevgisini dışarıdan göremez hissedemezsiniz. Bu şekilde yargıya ulaşmak aptallık yobazlik değil de nedir?
Türkiye ile iran savaşsa iran tarafında savaşırım diyen zihniyete, türke,ezana,bayrağa düşman zihniyete dert olmuştur.
kusurun söyleyende değil söyletende olduğunu bilip onayladığımız aslan parçasıdır
ulan it.
cumhuriyet öncesi kadınlar kendi istekleriyle mi öyle geziyordu?
çarşaftan başka giysi seçme şansları mı vardı? onu bırak kadınların seçme hakkı var mıydı?
neyin demagojisini yapıyorsun?
fırsat bulur bulmaz şu hale gelmiş o kadınlar. iyi de etmiş. şu mutluluğun enerjinin içi dolu mu boş mu anlaşılmayan kirli arap çarsaflarıyla kıyaslanacak yanı mı var?

görsel
ben kemalistim doğru demiş hangi kemalist demişse türkiye tam bağımsız veatatürjkündediği masur medeniyetler seviyesine ulaşabilmesi için öncelikle arap ve abd emparyalizminden tamaman kurtulması sıyrılması gerklidir bu benim görüşüm arapların toplum yapısını dile getirmek gerkirse yani araptan dost olmaz arap milleti bence peyaganberimiz ve onun ashabı hariç özellkle osmanlıya ve türkiye ye çok ça hainlikte bulunmuş çölde askerimizin gözlerini kör etmiş imngilizlere yardım etmiştir n.ben arabı savunanuan karşıyım yallah arbistana diyorum.
(bkz: beyini yok)
Bunu 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel söylediğinde de sus-pus olan muhafazakarları görmek isterdik.
Araplarla dünya tarihinin hiçbir noktasında ortak noktamız olmadığı için mantıklı olan Öneri.
yakın zamanda kendisinin yunanistana sürgün edileceginden bihaber kemalisttir. net.
Bana it diyen bayan yazara mesaj alımı kapalı olduğu için buradan cevap yazıyorum.
it senin babandır.ama illa it dersen iterim.
bu tür söylemlerde bulunan kisilere yallah fransaya diye cevap vermeniz gerekir. şekil a rakıcı deniz çakır.